З 1 травня 2019 року вводяться в дію норми Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 9 листопада 2017 року № 2189-VIII, які передбачають певні зміни щодо відповідальності за неналежне виконання договору. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті КП «Нікопольводоканал».

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, відповідно до ст.26 Закону передбачено нарахування пені в розмірі 0,01 відсотка від суми боргу за кожен день прострочення. Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку (вказано у договорі) внесення плати за житлово-комунальні послуги.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Виконавець комунальної послуги (крім послуг з постачання та розподілу електричної енергії та природного газу) має право обмежити (припинити) надання відповідної комунальної послуги її споживачу у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги.

Відновлюється постачання комунальної послуги після повного погашення заборгованості за фактично спожиті послуги або з дати укладення угоди про реструктуризацію заборгованості.

Для укладення угоди реструктуризації заборгованості звертайтеся до КП «Нікопольводоканал» каб.109.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори