Редакційна політика “Новини України – НСН”

Принципи та цінності – Редакційна політика Новини України – НСН

Інтернет ЗМІ “Новини України – НСН” (Національна Служба Новин, з моменту заснування у 2013 році вважає своїм обов’язком дотримання професійних стандартів і принципів ЗМІ. Головною метою роботи видання є оперативне і правдиве інформування українців та зарубіжної аудиторії стосовно найважливіших подій в Україні і світі, фактів, які можуть мати суспільний інтерес і вагу – в цілодобовому режимі у максимально доступній і зрозумілій для читача формі. Повнота і різнобічна подача інформації, і водночас її лаконічність і точність – основоположні принципи роботи редакції НСН.

Достовірність інформації

Пріоритетом редакції “Новини України – НСН” є – гарантувати читачам отримання повної інформації про факти та події, які мають вплив на життя людей. У текстах новин можуть бути представлені експертні думки, які передбачають суб’єктивне ставлення до фактів, з прямим цитування таких думок та наведенням імен їх авторів. Усі джерела інформації перевіряються.

Етичні принципи

“Новини України – НСН” не підтримує будь-які форми пропаганди дискримінації. Права і свободи людини для редакції – абсолютна цінність. Для публікування не допускаються расистські, ксенофобські, гомофобні матеріали.

Політика щодо джерел інформації

“Новини України – НСН” використовує лише перевірені джерела інформації. Пріоритет надається інформації, отриманій від власних кореспондентів та прес-служб, з офіційних сторінок у соцмережах. Якщо інформація отримана з анонімного джерела, редакція залишає за собою право його не розкривати. У разі використання ексклюзивної інформації інших ЗМІ у матеріалах обов’язково вказується джерело інформації з прямим активним гіперпосиланням, якщо таке існує. При роботі з новинами редактори завжди проводять пошук першоджерела інформації.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×