Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
17 января 2017 Автор

Нікопольський кіт-довгожитель святкує ювілей

Сьогодні, 17.01.2017 р., нашому сімейному коту виповнюється 20 років. Звуть його Сєржик. Сєрж. Так його 97-му охрестила сестра, бо дуже їй подобався молодий Сергій Старун, що саме вперше балотувався у мери Нікополя. У його честь і назвали кота.

Не віриться, що Сєржик прожив у нас більшу частину мого життя. Він став свідком шкільних моїх забав, університетських навчань, першого кохання, першої роботи. Та що там, він пережив правління трьох українських президентів, і при четвертому живе.

Сєржик всього лише на шість рочків молодший української незалежності. Ото кіт!

Іноді я замислююсь, як йому вдалося дожити до такого поважного віку. Чи то мама так збалансовано кормила Сєржика, чи то що кішки не заважали його обрубаній чоловічій долі. А може й те, що всі ці роки він жив у доволі прохолодних умовах.

У маминій квартирі, що у Старій частині, спочатку через ледь теплі централізовані батареї, а зараз через економію на індивідуальних, температура взимку не підіймається вище 16 грудусів. Воно, звичайно, трохи дискомфортно. Натомість, може таке статись, що саме умови кріокамери допомогли нашому коту стати довгожителем. Недарма ж в умовах вічної мерзлоти навіть залишки мамонтів збереглися до наших днів.

Отож, якщо у вас в черговий раз вимкнули світло і вирубило опалення, згадайте Сєржика і посміхніться. Адже ваше життя – продо-о-вжується!)

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Алёна Зинченко

Автор:

Я не скандальная, просто меня не понимают иногда :)

art

1 Комментарий

  • 17 января 2017 написал Иван

    Так держать!!!

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net