112 n

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
29 декабря 2016 Автор

Андрій Фісак звітував перед нікопольцями про свою роботу у 2016 році

27 грудня у приміщенні КЗ «НКДЦ» міський голова звітував перед нікопольцями про свою роботу у 2016 році перед. Очільник міста розказав про доходи, проблеми і досягнення Нікополя. Після річного звіту Андрій Фісак  відповів на питання присутніх. Люди цікавились ремонтом доріг у приватному секторі, долею виділених екологічних коштів, громадськими туалетами тощо.

Звіт міського голови про роботу у 2016 році заздалегідь не був анансованим. Інформація про нього з'явилась на сторінці міськради у Фейсбуці 27 грудня о 14.00 (за 2 години до початку). Нам же зателефонували з прес-служби міськради о 12.00. Погане інформування населення  обурило нікопольців, адже багато бажаючих не змогли попасти на захід. Так, заступник голови Нікопольської організації НСЖУ Юлія Бєлік прокоментувала ситуацію: «Нікопольська спілка журналістів не була проінформована про цей захід. Правління спілки дізнались пізно і теж з ФБ. Це вперше в історії звітів всіх міських голів захід не був анонсованим і став закритим, як для пересічних мешканців, так і для ЗМІ» Проте, деякі члени НСЖУ – співробітники місцевих редакцій до зали НКДЦ все ж таки потрапили.

Слід зазначити, що остання була заповнена «до країв».  

На початку заходу Андій Фісак пояснив, чому так пізно опублікували його анонс. За словами мера, враховуючи розмір приміщення (а це приблизно 260 місць – авт.), запросили лише голів громадських організацій, ОСББ та квартальних комітетів.

Можна було побачити 27 грудня серед присутніх і депутатів міської ради, співробітників виконкому, працівників комунальних підприємств та бізнесменів.

Виступ Андрія Фісака дивіться на відео.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

art

2 комментарии

  • 30 декабря 2016 написал Гражданин

    А, забыл--а как вы разворовывали жеки, обваровывая людей которые им платили, а потом оп--дома без 25 летнего ремонта перевели на баланс осбб(людей)! А где те украденные деньги на ремонт и бслуживание, а где те люди что украли, может это вы нынешняя власть? Короче отчитался за хрень, а что своровали в карман!) Надеюсь на следующих выборах вернут графу не за кого--я уже никому не верю, и лучший способ продемонстрировать народу власти, то что им никто и никому не верит, проголосовать против всех(не підтрімую жодного з кандідатів--поверніть графу!!!!!)

  • 30 декабря 2016 написал Гражданин

    Вруны и бездельники, воры и бандиты--вы думаете вам кто-то верит? Твари вы а не люди! Выдите посмотрите на сколские пешиходы, где старики конечности ломают, люди гулять не могут, короче туда вас куда вы нам приготовили!)

Оставить комментарий

Загрузка...

Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

besplatka

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net