Завантажте мобільний додаток сайту

Протягом місяця, з 1 травня по 1 червня 2019 року, всі нікопольці, які самовільно підключились до мереж центрального водопроводу та каналізації без відповідного оформлення,  можуть узаконити свої дії. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті КП «Нікопольводоканал».

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, всі бажаючі узаконити підключення  до центральних  мереж можуть звернутись   до КП «Нікопольводоканал» технічний відділ (каб.№313) для отримання технічних умов  на підключення до водопровідних чи каналізаційних мереж та абонентного відділу (каб.№ 109) для укладання договору.

При собі мати оригінали (для порівняння) та копії наступних документів:

  • паспорт власника житлового будинку;
  • план земельної ділянки (для приватного сектору);
  • відомості про кількість проживаючих (будинкова книга або довідка житлової організації);
  • документ, що підтверджує право власності на квартиру або земельну ділянку.

У водоканалі нагадують, що згідно з «Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затвердженими Наказом Мінжитлокомунгоспу України від 27.06.2008 №190   неоформлене в Водоканалі приєднання до систем водопостачання та водовідведення є самовільним і підлягає відключенню від мережі без попереднього письмового повідомлення. Витрати, пов’язані з відключенням і можливою ліквідацією самовільного підключення, оплачуються його власником.

Оплата в період самовільного користування розраховується виходячи з витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2 м / сек і дією її повним перерізом протягом 24 годин на добу за місяць.

Таким чином при виявленні незаконного підключення до мереж працівниками Водоканалу, нарахування за самовільне користування водою та каналізацією складе понад 16 тис.грн. (при діаметрі водопровідного вводу 15 мм).

Автор: Администратор

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!