Завантажте мобільний додаток сайту

У Дніпрі, який сьогодні гучно відзначає День міста, під час святкування вбили людину. Про це NNS  повідомляє з посиланням на Дніпро оперативний.

У центрі міста розгорнувся справжній кривавий трилер, в результаті якого загинув дніпрянин. Під вечір в поліцію зателефонувала схвильована жінка і повідомила, що її колишньому чоловікові погано.

Прибулі на місце патрульні з'ясували, що під час бійки одному з її учасників бризнули в обличчя балончиком. Чоловік впав на землю і важко дихав.

Медики швидкої допомоги виявили на тілі потерпілого дві рани діаметром близько 3 мм. Вони довго намагалися відкачати чоловіка, але, на жаль, він помер.

У поліції встановлюють всі подробиці того, що сталося, а також розшукують другого учасника бійки. Всіх, хто був свідком і знає що-небудь про бійку на Європейській площі, просять звертатися за номером 102.

Автор: NNS - Національна служба новин
Стало відомо, як переноситимуть робочі дні у зв’язку зі святами в Україні у 2021 році. Відповідне рішення прийняв Кабмін сьогодні, 30 вересня, - повідомляє NNS з посиланням на БУХГАЛТЕР.UA.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі