Субота 21 вересня у Нікополі стала справжнім святом спорту. Як повідомляв раніше Nikopolnews, з самого ранку у місті пройшов легкоатлетичний забіг на призи міського голови Андрія Фісака, присвячений Дню міста.

Протягом дня було проведено ще два масових спортивних заходи. Їх теж присвятили Дню народження рідного міста. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби НМР.

Згідно отриманої нами інформації, традиційно до Дня міста вже п’ятий рік поспіль завод Інтерпайп Ніко Тьюб проводить велопробіг. С кожним роком кількість учасників заходу збільшується. В цьому році їх було 700!

Відзначається, що у велопробігу взяли участь не тільки працівники заводу та активні нікопольці, а й представники з шести інших міст України: Апостолове, Запоріжжя, Кривий Ріг, Енергодар, Покров, Полтава, та з села Осокорівка Херсонської області.

Велопробіг стартував від заводоуправління Інтерпайп Ніко Тьюб і фінішував на Європейській площі Нікополля, та проходив за двома маршрутами: дитячим і дорослим.

Молодші учасники проїхали 4 кілометри, а дорослі – 15. Після чого відбулося нагородження за різними номінаціями. Наприклад, «Гість з далека», «Велика сім’я», «Наймолодший учасник велопробігу», «Найдосвідченіший», «Креативний учасник велопробігу» та інші.

Завершилося це масштабне спортивне свято флешмобом: усі учасники велопробігу збудували слово НікоТьюб.

Святкуванню Дня міста була присвячена і традиційна матчева зустріч з боксу «Осінній ринг», яка стала одним з улюблених спортивних видовищ нікопольців.

Матчеву зустріч з боксу організували відділ з питань спорту управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради спільно з Федерацією боксу міста Нікополя та з Всеукраїнською громадською організацією «Громадська сила «Нікополь».

У змаганнях взяли участь спортсмени з Нікополя, Дніпра та Кам’янського. Десять напружених поєдинків, по три раунди бою і перемогу отримували найсильніші!

Переможці та призери були нагороджені грошовими призами, медалями та грамотами.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори