Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

У Нікополі сьогодні, 21 вересня, пройшов сьомий легкоатлетичний забіг до Дня міста на призи міського голови Андрія Фісака. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення співробітника відділу з питань спорту Нікопольської міської ради Дмитра Луговського.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, у заході взяли участь близько 300 осіб, серед яких представники КЗ «ДЮСШ 1», ДЮСШ «Електрометалург», БК «Кайман», СКК «Шафран», ВК «Нікополь», військової частини А0593, мешканці міста та гості з Дніпра.

На відкритті змагань учасників вітали заступник міського голови Ольга Коник, начальник відділу з питань спорту управління гуманітарної політики Олександра Голованова, срібний призер Олімпійських Ігор в Пекіні, почесний громадянин Нікополя, директор КЗ НДЮСШ «Трубник», голова ГО «Федерація легкої атлетики Нікополя» Олена Антонова, директор КЗ «ДЮСШ 1» Инна Галлямова та директор КЗ «НМЦФЗН «Спорт для всіх» Ольга Зинченко.

Переможцями та призерами серед жінок стали:

  • 3 місце - Катерина Дайнега,
  • 2 місце - Ксенія Ксения Яценко,
  • 1 місце - Светлана Маковоз.

 Серед чоловіків:

  • 3 місце - Володимир Драгун,
  • 2 місце - Тимофей Ярцев.
  • 1 місце - Сергій Чалик.

Вони отримали від міського голови Андрія Фісака грошові винагороди по 500, 750 та 1000 гривень відповідно, грамоти, медалі та кубки.

Також отримали свої подарунки наймолодший учасник забігу - Нестор Коваленко та найстарший - Сергій Бондаренко. А ще 12 щасливчиків в лотереї між забігом та основним нагородженням виграли спортивні призи.

Відділ з питань спорту висловлює подяку кожному учаснику, а також відділу охорони здоров‘я НМР за сприяння щодо виділення машини швидкої допомоги та Нікопольському відділу поліції ГУНП у Дніпропетровській області за якісне перекриття руху по маршруту забігу.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори