Протягом 2018 року у Нікополі за кошти з місцевого бюджету встановлено десятки спортивно-ігрових майданчиків. В тому числі і в рамках конкурсу Бюджету участі. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, кількість нових майданчиків – приблизно 70.

Щодо об’єктів, створених в рамках Бюджету участі, то яскравим прикладом є майданчик у дворах  будинків № 57, 59 та 59/а по вулиці Пилипа Орлика, які  були зведені наприкінці 50-х років минулого століття. За радянських часів майже кожен мешканець робив собі погріб, тому весь двір тут був заповнений цими спорудами. Гратися дітям було ніде. В решті решт, люди вирішили засипати старі підвали та навести лад біля своїх будинків. 
На території, що звільнилася, мешканці мріяли зробити майданчик для дітей. Для здійснення мрії, вони взяли участь в Бюджету участі-2018. Проект дитячого ігрового майданчика став одним з переможців, і на подвір’ї з’явилися гойдалки та дитяча гірка. Також були придбані та встановлені спортивний комплекс і лавочки.

Також  в рамках програми «Партиципаторне бюджетування-2018» у дворі будинку № 42/а по вулиці Електрометалургів з’явився новий спортивний майданчик. 

Голова ОСББ Марина Пушинська розповідає:

Проект «Вуличний м’яч» підтримали понад 200 осіб, і ми здобули перемогу.  В рамках цього проекту, реалізованого за кошти з місцевого бюджету, встановлено стіл для гри в настільний теніс, спортивний комплекс, а навесні ще будуть встановлені стійки для гри у волейбол. Хочеться зробити прилеглу територію нашого будинку більш упорядкованою, щоб було місце для занять спортом не тільки дітям, а й людям старшого віку.


 

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!