У Нікополі проведуть конкурс на посаду директора комунального закладу «Нікопольський палац урочистих подій». Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Нікопольської міської ради.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, у конкурсі можуть взяти участь усі зацікавлені особи. Вони повинні подати такі документи:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Документи надсилати до управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, буд. 17/1 та на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (05662) 3-17-31.

Документи приймаються -  з 26.11.2018р. по  25.12.2018 року включно.

Можна надати інші документи, які на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Людина, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата початку формування конкурсної комісії – 26.11.2018р.

 У продовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради оприлюднює подані документи на офіційному веб-сайті.

 Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради, які передаються конкурсні комісії.

Під час проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

Вимоги до кандидатів: директором комунального закладу може бутилюдина, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років,володіє державною мовою та здатна своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 Не може бути призначена на посаду директора комунального закладу людина, яка: за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сімˈї  керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом культури, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

 Умови проведення конкурсу відповідно до ст.ст. 21¹- 215 Закону України «Про культуру».

Інформація щодо добору кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу комісії з проведення конкурсного добору на посаду директорів комунальних закладів

 З метою виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради формує комісію, яка на конкурсній засаді призначатиме директора комунального закладу «Нікопольський Палац урочистих подій».

До складу даної комісії ввійдуть представники громадських організацій.

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування до 07.12.2018року подає на паперових та електронних носіях:

  • лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії, до листа додаються заява та анкета;
  • копію статуту громадської організації, завірену належним чином.

Відповідальність  за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.

Кандидатури, подані від громадської організації у сфері культури, функціональне спрямування якої не відповідає напрямкам діяльності закладу культури, в якому буде проводитися конкурсний добір, до участі у жеребкуванні не допускаються.

Кандидатура, яка подана більш ніж однією громадською організацією, до участі у жеребкуванні не допускається.

Дата проведення жеребкування – 10.12.2018року.

Відповідальна особа Тимошенко Поліна Геннадіївна, тел. (05662) 3-17-31, електронна адреса  gumanitar-nmr@ukr.net.

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори