В Нікопольському міжшкільному центрі трудового навчання та технічної творчості проходить обласний етап всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно!». Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, на виставці представлено 260 робіт учнів навчальних закладів міст Нікополя, Марганця, Покров, а також Нікопольського та Томаківського районів.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Тут можна побачити радіокеровані моделі літаків, стендові моделі різної техніки, роботи в техніці квілінг, витинанка, декупаж, орігамі, паперкрафт або паперове моделювання, вироби з тканини, ниток і шпагату, іграшки з фетру, вироби з кольорового паперу, природного та непридатного матеріалів. Тут є вишивка гладдю, хрестиком, бісером та навіть стрічками, різьба по дереву, діючі оригінальні світильники, українські обереги, а також роботи виконані в дивовижній техніці пейп-арт.

Вихованці гуртка дитячої анімації представили на суд глядачів свій мультфільм, персонажі якого виготовлені з пластиліну.

Особливу увагу відвідувачів привернули наробки нікопольських робототехніків.

– Все, що діти створювали протягом року, ми представили на виставку, – розповідає керівник гуртка робототехніки Оксана Скрипник. – Тут є машинка, яка їздить по лабіринтах, машинка, яка їздить по лінії, танцюючий краб, механічна рука-маніпулятор, метеостанція для розумного будинку, а також роботи, які ми вирізали лазерним різаком.

Переможці цієї виставки-конкурсу будуть нагороджені грамотами в травні місяці, а кращі роботи будуть представлені на всеукраїнській виставці «Наш пошук і творчість тобі, Україно!».

Виставка в Нікополі продовжить свою роботу до 1 травня, так що всі бажаючі можуть на власні очі переконатися наскільки талановиті в нас юні техніки та винахідники.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори