Завантажте мобільний додаток сайту

В Нікопольському міжшкільному центрі трудового навчання та технічної творчості проходить обласний етап всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно!». Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, на виставці представлено 260 робіт учнів навчальних закладів міст Нікополя, Марганця, Покров, а також Нікопольського та Томаківського районів.

Тут можна побачити радіокеровані моделі літаків, стендові моделі різної техніки, роботи в техніці квілінг, витинанка, декупаж, орігамі, паперкрафт або паперове моделювання, вироби з тканини, ниток і шпагату, іграшки з фетру, вироби з кольорового паперу, природного та непридатного матеріалів. Тут є вишивка гладдю, хрестиком, бісером та навіть стрічками, різьба по дереву, діючі оригінальні світильники, українські обереги, а також роботи виконані в дивовижній техніці пейп-арт.

Вихованці гуртка дитячої анімації представили на суд глядачів свій мультфільм, персонажі якого виготовлені з пластиліну.

Особливу увагу відвідувачів привернули наробки нікопольських робототехніків.

– Все, що діти створювали протягом року, ми представили на виставку, – розповідає керівник гуртка робототехніки Оксана Скрипник. – Тут є машинка, яка їздить по лабіринтах, машинка, яка їздить по лінії, танцюючий краб, механічна рука-маніпулятор, метеостанція для розумного будинку, а також роботи, які ми вирізали лазерним різаком.

Переможці цієї виставки-конкурсу будуть нагороджені грамотами в травні місяці, а кращі роботи будуть представлені на всеукраїнській виставці «Наш пошук і творчість тобі, Україно!».

Виставка в Нікополі продовжить свою роботу до 1 травня, так що всі бажаючі можуть на власні очі переконатися наскільки талановиті в нас юні техніки та винахідники.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!