Завантажте мобільний додаток сайту

На тижні, що минає, комунальники Нікополя провели ряд робіт з благоустрою міста. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольскої міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, зокрема, робітники Міськавтодору відновлювали лінію освітлення на вулиці Новгородській, що розташована в районі Новопавлівки.

Директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко розповідає:

Ми поставили нові кронштейни, на них встановили нові світильники, змонтували нові лінії, підвели їх до світильників та підключили. Роботи ми тут продовжуємо, вулицю Новгородську закінчили і будемо переходити на ділянку біля старого кладовища.

Також на цьому тижні на вулицях Глєбова, Журавлина, Північна та Харківська, що знаходяться на селищі Північному, робітники Міськавтодору міняли старі світильники на нові.

Близько 160 світлодіодних світильників закуплені з субвенції депутата обласної ради Сергія Орлова. Ці світильники енергозберігаючі, що принесе економію міського бюджету, до того ж у них набагато більше потужність випромінювання світлового потоку та ефективність,

– каже депутат Нікопольської міської ради Іван Базилюк. 

Крім проблеми освітлення, на селищі Північному поступово вирішується проблема водопостачання питної води.

В цьому році з міського бюджету будуть виділені кошти на заміну трубопроводів. В будинках на Північному дуже слабкий тиск питної води, особливо в поливний сезон. Тому плануємо поміняти близько п'яти кілометрів старого трубопроводу на вулицях Передовиків, Журавлинна, Загородна та Газопровідна,

розповідає депутат Нікопольської міської ради Сергій Варакута.

Не зважаючи на те, що зима ще не закінчилася, робітники Міськавтодору вже почали прибирати мулові відкладення біля бордюрів на центральних вулицях Нікополя.

Директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко коментує:

Взагалі такі прибирання ми починаємо в квітні, але оскільки тоді ми не встигаємо швидко прибрати все місто, і такі роботи тягнуться до липня, тому вже зараз ми прибираємо мулові відкладення на вулиці Електрометалургів і проспекті Трубників, потім на Херсонській, Першотравневій та інших вулицях з автобусними маршрутами.

Автор: Администратор

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!