Уже четверо кандидатов в депутаты ВР от Никополя, Покрова и Никопольского района зарегистрировала Центральная избирательная комиссия. Об этом Nikopolnews узнал на сайте ЦИК.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Согласно информации, полученной Nikopolnews, четвертым кандидатом стал Дмитрий Александрович Бычков.

О нем на сайте сообщается, что он родился в 1983 году в Никополе. Гражданин Украины. На протяжении последних пяти лет проживает на территории Украины. Образование высшее. Трудится директором ООО «Зеленое яблоко». Беспартийный, самовыдвиженец.

Также указано, что Дмитрий Бычков проживает в Никополе. Хотя никопольчане могли бы поспорить с этим. Ведь многие знают, что он давно переехал в Днепр.

Кстати, в биографической справке о другом кандидате по 35 округу Андрее Шипко тоже указано, что он проживает в Никополе. И этот момент удивил никопольчан.

Помимо Бычкова и Шипко ЦИК зарегистрировала Михаила Поперечнюка из Никополя и Родиона Баранова из города Каменское.

В обнародованных недавно списках мажоритарщиков партия «Слуга Народа» указала, что выдвигает на 35 округе Дениса Германа. Он из Днепра. Руководитель отдела розничной торговли в компании Актив-система (оптимизация бизнес-процессов). Ранее был генеральным директором сети магазинов красоты и ухода Prostor. Однако, пока на сайте ЦИК информации о нем нет.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №35 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

Бичкова Дмитра Олександровича

Україна - це люди!

Я народився, виріс і живу на Нікопольщині. Саме тут все найдорожче для мене: мої земляки, моя родина, мій дім. Я точно знаю, що ніякий чужий політик та народний депутат не дбатиме про нашу землю краще, ніж місцевий. Тому, що йому тут не жити та не дивитися щодня людям в очі. Саме тому я йду у народні депутати України.

Бажання зупинити масову міграцію українців з країни та підняття рівня життя є головними пріоритетами моєї діяльності.

Тому я беру на себе зобов'язання перед своїми земляками докласти всіх зусиль задля економічного та соціального розвитку нашої країни в цілому та нашого регіону зокрема. Людина, її інтереси і потреби - в основі мого політичного курсу.

Маю такі 5 пріоритетів своєї діяльності:

  1. Справедливість. Робитиму все необхідне, щоб кожна людина мала всі необхідні та гарантовані Конституцією права. Служитиму людям, а не олігархам!
  2. Відкритість. Номер мого телефону не змінювався з моменту появлення мобільного зв’язку. Ваше питання – це наше спільне питання, тому ми разом його вирішуватимемо. Буду з вами в робочих питаннях щодня, а не тільки на свята. В наших містах та в кожній сільській раді на постійній основі працюватимуть мої помічники, яких ви обиратимете!
  3. Соціальна відповідальність. Влада та народні депутати довели свою країну до зубожіння. Саме тому потрібні рішучі дії для підняття соціальних стандартів нашого населення. Докладатиму максимум зусиль для підняття рівня мінімальної заробітної плати в України до 10 000 гривень, а пенсії - до 6 000 гривень. Потребують суттєвого збільшення також інші соціальні виплати. Спільна відповідальність нового Президента та нової Верховної Ради України - подолати бідність!
  4. Стратегія розвитку регіону. Місцева влада більше не витрачатиме безглуздо кошти платників податків. Ми всі разом забезпечимо необхідний контроль. Ми разом розробимо спільну стратегію розвитку наших територій, суттю якої буде створення необхідної інфраструктури для гідного життя на нашій землі. Пріоритетами цієї програми стануть ремонт доріг та водопостачання. Разом з тим забезпечимо кожну школу, дитячий садок, спортивний заклад, будинок культури та лікарню необхідним обладнанням!
  5. Нові робочі місця. Людина повинна мати роботу тут, вдома! Залучатимемо інвесторів для роботи на території нашого краю. Підтримуватимемо всіх, хто хоче чесно працювати в наших містах та селах. Ми створимо необхідні умови для того, щоб у нас з’являлись нові підприємства з гідними умовами праці! 

Кожен з нас повинен розуміти власну відповідальність перед обов’язком перетворити Україну на країну вільних, освічених, матеріально і духовно багатих людей. Україна повинна стати країною, де хочеться жити та розвиватися!

Я пропоную те, що можу зробити з вашою допомогою. Попереду нелегкий шлях, але я вірю у те, що все можливо! Зробимо це разом!

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!