Завантажте мобільний додаток сайту

Народний депутат Денис Герман, обраний до Верховної Ради на 35-окрузі (Нікополь, Покров та Нікопольський район) оприлюднив звіт своєї роботи на окрузі за минулий тиждень. Відповідний пост народний обранець опублікував на особистій сторінці в Фейсбуці.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , Денис Герман провів низку зустрічей. А саме:

  • На НЗФ з керівництвом та працівниками. Обговорили нагальні питання, як по соціальній сфері так і загалом по законодавству. Відзвітував по проблематиці стосовно округу - дороги, басейн тощо.

  • На заводі «Трубосталь» зустрілись з керівництвом та обговорили питання розвитку туристичних перспектив Нікопольщіни, проект об’їзної дороги та багато іншого. Отримав гарні подарунки у вигляді книжок, спонсором та співавтором яких є Фельдман О.І.

  • З мером Нікополя Андрієм Фісаком обговорили важливі та актуальні питання: ДТЕК, водовод у напрямку Південне-Дмитрівка-Борісивка. Стосовно питання по ДТЕК, мер пообіцяв внести на розгляд місцевої ради питання компенсації вартості електричної потужності для громадян, які були примусово переведенні на альтернативне (електричне) опалення.

Також Герман повідомляє, що провів прийом громадян, як у Нікополі, так і у Покрові. Прийняв багато звернень стосовно ЖКГ, капітальних ремонти та інше, взяли з командою звернення в опрацювання.

У Покрові разом з мером Олександром Шаповалом проінспектували декілька шкіл та недобудований садочок. Пообіцяв сприяти завершенню будівництва вже наступного року.

Відвідав зі звітом Нікопольську філію МАУП, де мав можливість поспілкуватись зі студентами та викладачами, керівником ВУЗу. Від студентів були гострі запитання, наприклад: «Що планує зробити влада для зменшення негативної тенденції по виїзду молоді з країни.

Поспілкувався з місцевими журналістами, розповів про звернення до Губернатора Олександра Бондаренка та голови обласної ради Святослава Олейника з актуальних для округа питань, а саме, зокрема: фінансування, згідно плану, ремонту Нікопольської міської дитячої лікарні. На вирішення даної проблеми область, за словами депутата, ще в цьому бюджетному році виділить 3 мільйони гривень.

Денис Герман висловив подяку Олександру Хітруку за допомогу в організації медичного обстеження дітей у Нікополі та Покрові спеціалістами Дніпропетровської обласної дитячої лікарні, а також місцевим керівникам дитячих лікарень у Покрові - Леонтьєву та у Нікополі - Мальгіну, за організацію роботи.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!