Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги людям, що постраждали від домашнього насильства. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення Нікопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, бригаду створено розпорядженням міського голови від 05.03.2019 року №54-р при Управлінні гуманітарної політики.  

Вона надає таку допомогу: • психологічну.
• проводить термінове втручання в кризову ситуацію з метою негайного усунення або мінімізації наслідків насильства, надання допомоги та підтримки;
• сприяє постраждалим особам в отриманні медичних, соціальних, психологічних, правових та інших послуг з метою подолання наслідків насильства.
• консультує постраждалих з питань, пов’язаних з протидією насильству, роз’яснює їх права, визначені законом. Якщо ви страждаєте від домашнього насильства, отримати підтримку кваліфікованих спеціалістів можна за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів 17/1.  Телефон мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства в місті Нікополь: 0666564540.

Національна «гаряча лінія» з питань протидії насильству 116 123 дзвінки в межах України безкоштовні

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!