Китай відправив на орбіту Землі капсулу, в якій знаходиться ДНК рідкісного виду південно-китайського тигра.Про це повідомляє China Daily.Як зазначається, мета цієї місії – забезпечити збереження популяції тварини, яка перебуває під загрозою зникнення.На думку
Китай відправив на орбіту Землі капсулу, в якій знаходиться ДНК рідкісного виду південно-китайського тигра.

Про це повідомляє China Daily.

Як зазначається, мета цієї місії – забезпечити збереження популяції тварини, яка перебуває під загрозою зникнення.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

На думку китайських учених, на висоті однієї тисячі кілометрів над Землею в умовах невагомості і низьких температур ДНК тигра може зберігатися протягом десятиліть і навіть століть.

Дослідники сподіваються, що майбутні покоління зможуть використовувати ДНК для того, щоб відновить популяцію тварин на Землі або навіть виростити їх на інших планетах.

В капсулі міститься ДНК тигра на ім’я Кан Кан, він живе в зоопарку міста Гуанчжоу. Капсула була запущена на орбіту за допомогою ракети-носія “Чанчжен-11”.

Видання відзначає, що найближчим часом компанія Shainghai ManWei Technology має намір створити космічний банк генів, в якому будуть зберігатися мільйони зразків.

Источник: rubryka.com
Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!