Господарський суд Києва визнав недійсною угоду про передачу частини Дніпровського аерпорту у власність держави. Таким чином, наразі летовище повністю перебуває в руках компаній Ігоря Коломойського. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті «Дніпроград», який посилається на Інформатор.Гроші.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, 28 серпня 2009 року Фонд держмайна України підписав договір купівлі-продажу акцій «Дніпроавіа» з компанією «Галтера» за 59 млн 017 тис. грн. Повну вартість пакету акцій оплатили у вересні 2009 року.

Втім, після десяти років бюрократичної тяганини та кризи в Україні, чимало пунктів угоди було невиконано або ж втратили свою актуальність. Як наслідок, Фонд держмайна та компанія Галтера подали позови одне на одного.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Розглянувши цю справу, суд прийшов до висновку, що угода про передачу частини аеропорту державі була прописана розмито. Феміда скасувала пункти, які стосувалися злітно-посадкової смуги та системи радіолокації. Відповідно, це свідчить про те, що наразі у власність компанії з орбіти Коломойського повернулися не тільки термінал, а і вся технічна інфраструктура аерпорту.

Слід нагадати, що протягом останніх двох років в уряді постійно вимагають виділити фінансування на реконструкцію аеропорту.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори