Як повідомляв раніше Nikopolnews, головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації президентським указом призначений 33-річний Олександр Бондаренко – харків’янин, який останнім часом проживав у Києві.

В інтерв’ю виданню «Главком» соратник олігарха Ігоря Коломойського екснардеп Святослав Олійник розповів, чому була обрана кандидатура саме Бондаренка, який не є мешканцем Дніпропетровщини.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

- Моя фігура або фігура іншого «неваряга», які номінувались на цю посаду, робила це призначення для президента складним, бо випливав би фактор якогось впливу місцевих еліт. Одразу б почали казати, що за губернатором стоїть хтось той чи інший. Альтернативою цьому стало призначення людини, яка просто відповідає формату – він з хорошою комерційною освітою, досвідом в сфері недержавного управління, знає три мови. І він абсолютно непричетний до жодних дніпропетровських еліт, - зауважив Олійник.

Він вважає, що на сьогодні на посту очільника області має бути «динамічний менеджер».

- Я з Коломойським його обговорював і переконував, що сьогодні парадигма влади така, що на державні посади приходять менеджери полегшеного формату, а не ті важковики, яких ми там звикли бачити. Губернатори Дніпропетровської області як правило були масштабними фігурами – Лазаренко, Швець, Вілкул, той же Коломойський…  Це призводило до якогось феодалізму і відчуття себе «хазяїном тайги». А сьогодні це має бути динамічний менеджер, який має швидко реагувати на якісь виклики. Йому не треба, щоб йому підпорядковувались прокурори, міліціонери, судді, у нього своя зона відповідальності.

- Думаю, напряму з Коломойським щодо губернатора не радились, але в цьому питанні багато залежало від мене. Якщо обговорювалось моє прізвище, то в моїх силах було переконати Коломойського, скажімо так, погодитись на призначення нейтральної людини, - сказав Олійник.

Він додав, що «деяким людям з Офісу президента пообіцяв допомагати новопризначеному губернатору». «З одного боку, він не посвячений в багатолітні складні місцеві відносини і конфлікти, з іншого – може по незнанню потрапити на якісь мінні поля. Губернатор – це ж не всесильна людина, йому треба, щоб облрада надавала фінансування, коректувала бюджет. Тому йому потрібна взаємодія з нами, яку ми йому забезпечимо на благі справи», - зауважив Олійник.

Соратник Коломойського зауважив, що сам був би не проти посісти посаду губернатора, але він не переживає, що очільником області став Бондаренко.

- Я був би не проти такого призначення, але, те, що воно не сталося, – не страшно. Я до держслужби ставлюся з великою насторогою. Завжди прагнув піти з держслужби сам – з прокуратури, парламенту, держадміністрації. Для мене це – електричний стілець, - сказав Олійник.

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори