Завантажте мобільний додаток сайту

На Дніпропетровщині, в Кривому Розі, відкрили перший в Україні пам’ятник загиблим в Іловайському котлі. Про це NNS повідомляє з посиланням на ТСН.

На заході були присутні дружини, діти, матері загиблих в Іловайську в серпні 2014 року.

"Відчуваю горе. Горе, бо не зміг всіх повернути матерям, дружинам і дітям. Тому що коли йшли, то обіцяв, що всіх поверну. Ніхто не думав, що буде застосовуватися артилерія, гради, урагани, вже не говорячи з мінометні міни. Найстрашніше було, коли вже працював по батальйону ураган. З шести ракет розкрилися дві. Тому що вони не могли базовий табір атакувати: гради то не долітали, то перелітали. У всіх крутилося життя перед очима від початку і до кінця",

– розповідає комбат батальйону "Кривбас" Олександр Мотрий.

У деяких із присутніх на церемонії вшанування загиблих воїнів на грудях були пам'ятні значки із написом "Іловайськ 2014". За словами Мотрия, Їх мають право носити хлопці, які були учасниками тих подій.

Раніше ми повідомляли: Сергій Бабкін захворів на Covid-19. Напередодні він виступав на святі в День Незалежності

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
Стало відомо, як переноситимуть робочі дні у зв’язку зі святами в Україні у 2021 році. Відповідне рішення прийняв Кабмін сьогодні, 30 вересня, - повідомляє NNS з посиланням на БУХГАЛТЕР.UA.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі