Наближаються поминальні дні, і нікопольці традиційно підуть провідати могилки рідних на кладовище. А на ринках міста вже з’явилися торговці пластиковими квітами.

Міська рада закликає громадян відмовитися від пластику. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті НМР.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

- Нагадуємо, що пластикові вироби шкодять екології ще з етапу виготовлення сировини для них, для якої використовують нафтопродукти. Окрім того, внаслідок спалення цих виробів з пластику, відбувається великий викид канцерогенів в атмосферу. Крім того, час розкладу пластику та паперу, просоченого парафіном, дуже тривалий.

Альтернативою пластиковим квітам можуть стати вінки з живих квітів та хвої, живі квіти, висаджені в ґрунт, газонна трава, сухоцвіти та свічки. Крім цього, у сьогоднішні важкі економічні часи навряд чи логічно витрачати чималу суму на квіти, що згодом стануть сміттям. Невже ви хочете залишити це сміття своїм дітям, внукам чи правнукам?

- йдеться у повідомленні.

Nikopolnews приєднується до цього заклику. Традиції, навіть якщо їм багато років, - не завжди гарні, а звички – не завжди корисні. Планета у нас одна, і ми повинні піклуватися про її здоров’я.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори