Завантажте мобільний додаток сайту

У 2019 році дочекалися капітальних ремонтів декілька освітніх закладів Нікополя. Про те, де саме проводились чи проводяться роботи, а також про плани на наступний рік, NikopolNews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , завершується капітальний ремонт комунального екологічного дошкільного навчального закладу № 53 «Золотий півник». Він став можливим завдяки співпраці місцевої влади з Північною екологічною фінансовою корпорацією.

Капітальний ремонт з енергозберігаючими технологіями було розпочато в липні цього року. Тут встановлені нові металопластикові вікна та нові двері, утеплено покрівлю та фасад, зроблено відмостку по периметру всієї будівлі.

Зовнішній вигляд дитячого садочка змінився, він став сучасним, різнокольоровим. Вихованці дитячого садочка вже відвідують його. У приміщенні стало набагато тепліше та затишніше. Температура повітря в групових кімнатах становить від 19 до 23 градусів, що відповідає санітарним нормативам.

Ще один капітальний ремонт в цьому році триває в дошкільному навчальному закладі № 30 «Оленка». Його проводять за кошти субвенції 30-ти кілометрової зони.

– Це єдиний навчальний заклад в нашому місті, якій опалюється твердопаливною котельнею. Тому цікаво було подивитися, який результат ми отримаємо після утеплення будівля і проведення енергозберігаючих технологій, – говорить начальник відділу освіти і науки НМР Олена Селютіна.

У цьому дитячому садочку старі вікна замінено на нові металопластикові, утеплено покрівлю та фасад, який після фарбування став яскравим та привабливим. Крім того, тут зробили монтаж водостоку для відведення дощової і талої води з даху та відновили громовідводи. А також повністю замінили  внутрішню систему опалення.

Наразі тут тривають роботи з встановлення пожежної сигналізації.

Також протягом року виконано капітальний ремонт в загальноосвітній школі № 25. Тут повністю замінили старі вікна на нові металопластикові. Загальна кількість -148 штук.

– В усіх школах та садочках є нагальна потреба щодо заміни вікон, – коментує Олена Селютіна. – У цьому році за кошти місцевого бюджету в закладах освіти було замінено 202 вікна. Наступного року в проєкті бюджету ми пропонуємо замінити вінка в усіх дошкільних навчальних закладах, а вже на 2021 рік ставимо в пріоритет заміну вікон в усіх школах та позашкільних закладах.

В рамках капітальних ремонтів в деяких закладах освіти встановлено автоматичні системи протипожежні сигналізації, на що були виділені чималі кошти з місцевого бюджету. Наприклад, в дошкільному навчальному закладі № 12 «Світлячок» таку сигналізацію вже встановили. В групових кімнатах, музичному та спортивному залах, коридорах – всюди встановлені датчики диму та звукові оповісники. Дані з датчиків потрапляють на пульт керування. Всі ці технічні засоби призначені для швидкого виявлення пожежі, що дозволить, при необхідності, організувати безпечну та своєчасну евакуацію дітей і дорослих.

Встановлення автоматичних систем протипожежної сигналізації буде продовжено наступного року.

У дошкільному навчальному закладі № 8 «Промінь», який знаходиться на вулиці Довгалівській, в жовтні минулого році в туалетній кімнаті групи № 1 «Сонечко» для дітей 5-6 року життя зруйнувалась підлога, внаслідок чого утворилося провалля глибиною півтора метри. Після проведеного капітального ремонту тепер тут дві сучасні санітарні кімнати з кахлем, новою каналізацією та сантехнікою. Встановлено нові двері, відремонтовано та утеплено підлогу в двох приймальних кімнатах. Також  відремонтовано медичний кабінет та кімнату для миття посуду, де крім того, ще й встановлено бойлер. З 15 квітня цього року заклад знову почав функціонувати.

Фото-звіт про ремонтні роботи у закладах освіти Нікополя – нижче.

Раніше ми повідомляли про те, що заступник мера Нікополя прогнозує сміттєвий колапс у місті у 2020 році

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!