«Музей витончених мистецтв» – саме так 100 років тому називався наш краєзнавчий, відкритий  на основі колекції поміщика Нечаєва в будинку купця Гусєва. Сучасна молодь навіть не уявляє, скільки сторінок історії можна було перегорнути у його затишних стінах.

 Та нічого не буває вічним – швидко спливло сторіччя, в якому кожне  покоління сприймало і сприймає світ зовсім у іншому ракурсі, але добрі традиції мистецтва збереглися до сьогодення.     

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Років двадцять тому у музеї народилась нова течія – влітку одна з виставкових зал належить юним художникам і майстрам. Звичайно, діти, вкладаючи душі у свої маленькі шедеври і відчуваючи задоволення від улюбленої справи, не здогадуються про те, що їхні роботи надихають однолітків теж на створення прекрасного власними руками.

Цього літа на виставці представлено понад 350 робіт учнів і гуртківців Нікополя, Дніпра, селищ Олексіївка, Капулівка, Першотравневе, Шевченківське, Придніпровське. З першого ж погляду вражає величезне розмаїття виробів, що свідчить про бурхливу фантазію юних авторів. Тут є вишивка і петриківський розпис, лялькарство і різьба по дереву, писанкарство і  вироби з бісеру, в’язання і технічне моделювання. 

Дуже цікаво представлена живописна частина виставки. Її учасники – образотворчі студії Нікополя: школи мистецтв, БДЮТ, «Палітра» і «Ренесанс».

Як бачимо, всі роботи виконані від душі і з любов’ю до рідного краю.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори