Завантажте мобільний додаток сайту

Про Нікопольську школу мистецтв у місті недаремно говорять: «Коли твоя дитина є її вихованцем,  навіть не сподівайся заховатися від виру пригод, в яких опинишся  зовсім несподівано, а згодом пірнеш в них з головою».

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Дякуючи «головному диригенту»  – директору Ользі Пастушок, багато батьків залюбки відвідують заняття для дорослих на проекті «Музика змін», а 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, навіть бабусі відчули себе артистками. Був присутній на святі і кореспондент Nikopolnews.

Скажемо відразу – всі присутні на святі отримали велике задоволення, бо програма фестивалю-конкурсу «Творча родина» була різноманітною та захоплюючою. Спочатку у концертній залі за право вийти на відкриту сцену змагалися родинні команди музикантів і вокалістів. В цей же час на подвір’ї під зеленими шатами юні художники разом з дорослими створювали свої шедеври.

 У перерві шанувальники танців, насолодившись флешмобом, мали змогу помилуватися та придбати товари майстринь міста, а також зробити світлини у фотозонах.

1

На перший погляд навкруги було спокійно, але в повітрі кружляли інтриги.  Хто візьме участь у Гала-концерті і кому віддало перевагу журі?

За рішенням високоповажного, Грамоти різних ступенів отримали всі, а Гран-прі – родина Лелеко-Переломових.

1

Ось на такій оптимістичній ноті разом з навчальним роком закінчилося  і перше літнє свято.

Світлини: Ігор Місюра

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!