Нові телефони спеціалістів виконкому Нікополя

У Нікополі оновлено номери телефонів спеціалістів виконавчого комітету Нікопольської міської ради. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті НМР.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, спеціалістам можна зателефонувати за такими номерами:

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

(для зручності пошуку можна скористатися комбинацією кнопок Ctrl+F)

каб

П.І.Б.

 

 

Посада

 

 

Телефон

 

 

 

 

ЦОКОЛЬНИЙ ПОВЕРХ

Відділ «Центр надання адміністративних послуг м. Нікополя»

ц/п

Кириченко Любов Василівна

Адміністратор

684-559

ц/п

Романовська Анна Олександрівна

Адміністратор

684-559

ц/п

Столярова Катерина Михайлівна

Адміністратор

684-559

ц/п

Бєлогурова Ольга Анатоліївна

Адміністратор

684-559

ц/п

Коцюбинська Лариса Валентинівна

Адміністратор

684-559

ц/п

Сокур Данило Вікторович

Адміністратор

684-559

ц/п

Кухтіна Світлана Володимирівна

Адміністратор

684-559

ц/п

Фондякова Аліна Сергіївна

Адміністратор

684-559

ц/п

Зелена Вікторя Вікторівна

Адміністратор

684-559

ц/п

Чорноіваненко Галина Миколаївна

Адміністратор

684-559

ц/п

Пухова Марина Сергіївна

Адміністратор

684-559

ц/п

Таран Олена Віталіївна

Адміністратор

684-559

ц/п

Варварові Тетяна Геннадіївна

Адміністратор

684-559

Архівний відділ

ц/п

Бармакова

Ніна Миколаївна

Начальник відділу

684-560

ц/п

Сак Юлія Володимирівна

Головний спеціаліст

684-560

ц/п

Лінецька Олена Віталіївна

Головний спеціаліст

684-560

ц/п

Костиря Ольга Павлівна

Спеціаліст 1 категорії

684-560

ц/п

Дєдик Юлія Володимирівна

Спеціаліст 1 категорії

684-560

ц/п

Пустова Олена Вікторівна

Архіваріус

684-560

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

ц/п

Костиркін

Максим Миколайович

Начальник  відділу

684-558

 

ц/п

Петрищев Олександр Борисович

Головний спеціаліст

684-558

 

 

ц/п

Федотов Олександр Валентинович

Спеціаліст 1 категорії

684-558

 

I ПОВЕРХ

 

ОХОРОНА

1

Громадська приймальня громадян

684-555

Відділ охорони здоров’я

2

Сукач Анатолій Григорович

Начальник відділу

3

Осіна Лілія Євгенівна

Головний спеціаліст

3

Коваленко Вікторія Андріївна

Спеціаліст 1 категорії

Відділ діловодства

3/1

Забігайло Алла Іванівна

Головний спеціаліст

684-557

3/1

Жучкова Ірина Вікторівна

(Кудрявцева Ірина Геннадіївна д/в)

Головний спеціаліст

684-557

3/1

Чудакова-Каряка Марина Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії

684-557

Управління адміністративних послуг та  дозвільних процедур

4

Загачевський Олександр Ігорович

Начальник управління – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг м. Нікополя»

ПАСПОРТНА  УСТАНОВА

5

Хорошенька Олена Юріївна

Адміністратор

5

Леонова Олена Миколаївна

Адміністратор

Відділ з питань приватизації, оренди та майна комунальної власності управління комунального майна

6

Безродна Олена Анатоліївна

Начальник відділу

6

Лисянський Артем Григорович

Головний спеціаліст

6

Савельєва Світлана Дмитрівна

Головний спеціаліст

6

Головний спеціаліст

Відділ комунального господарства

7

Скрипник

Лариса Анатоліївна

Головний спеціаліст

680-472

7

Поночовна Оксана Геннадіївна

Спеціаліст 1 категорії

680-472

7

Ковтун Ольга Володимирівна

Спеціаліст 1 категорії

680-472

Відділ бухгалтерського обліку та економіки

8

Чумаченко Сюзанна Олегівна(Коваленко Оксана Юріївна д/в)

Начальник відділу

8

Красновська Любов Володимирівна

Головний спеціаліст

8

Мякотін Станіслав Григорович

Спеціаліст 1 категорії-економіст

8

Тимошенко Микола Олександрович

Головний спеціаліст-юрист

Відділ інфраструктури, енергозбереження та благоустрою

8

Шкуропат Віталій Миколайович

 (Малишко А.В. д/в)

Головний спеціаліст 

680-070

8

Радіонов Сергій Сергійович

Головний спеціаліст 

680-070

8

Карчевська Ірина Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії

680-070

8

Спеціаліст 1 категорії

Відділ земельних ресурсів управління комунального майна

9

Абросімова Оксана Миколаївна

Начальник відділу

684-561

9

Винник Ніна Олексіївна

Заступник начальника управління

684-561

9

Позігун Наталя Сергіївна

Головний спеціаліст

684-561

9

Дружинін Володимир Володимирович

Головний спеціаліст

684-561

9

Кириченко Людмила Василівна

Спеціаліст 1 категорії

684-561

10

Тяглов Віталій Юрійович

Начальник відділу інфраструктури, енергозбереження та благоустрою

10

Латашенко Сергій

Олександрович 

Начальник відділу комунального господарства

Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю

11

 

Начальник відділу

684-556

11

Беренштейн Ірина Георгіївна

Головний спеціаліст

684-556

11

Палій Любов Романівна

Головний спеціаліст

684-556

Управління комунального майна

12

Вінтоняк

Дмитро  Васильович

Начальник  управління

684-563

ПАСПОРТНА  УСТАНОВА

13

Харченко Ірина Володимирівна

Заступник начальника управління 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

13/1

Фесенко Ольга Іванівна

Відповідальний черговий 0800-504-105

5-00-50

680-171

13/1

Авдієнко Тетяна Миколаївна

Відповідальний черговий0800-504-105

5-00-50

680-171

13/1

Соляник Світлана Володимирівна

Відповідальний черговий0800-504-105

5-00-50

680-171

13/1

Московська Наталія Петрівна

Відповідальний черговий0800-504-105

5-00-50

680-171

Відділ по роботі зі зверненнями громадян управління забезпечення діяльності виконавчих органів міської ради

13/2

Козоріз

Ірина Павлівна

Начальник відділу

688-491

13/2

Безкровна Ганна Володимирівна

Головний  спеціаліст

688-491

13/2

Черкашина Олександра Олексіївна

Спеціаліст 1 категорії

688-491

5-03-02

 

13/2

Островська Ольга Федорівна

Комендант

688-491

Управління економіки, фінансів та міського бюджету

14

Давидко

Олена Миколаївна

Заступник міського голови

- начальник управління

 

696-066

14

Яременко Ілона Олександрівна  Овдієнко

 Наталя Юріївна(д/в)

Головний  спеціаліст

0892500512

Бюджетний відділ

15

Оникієнко Лариса Петрівна

Начальник відділу

681-750

15

Макіда

Оксана Олександрівна

Головний  спеціаліст

681-750

15

Рак Людмила Олексіївна

Головний спеціаліст

681-750

15

Степанова Марина Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії

681-750

Відділ аналізу і планування доходів бюджету та нових форм господарювання

16

Онішко Оксана Володимирівна

Леонтьєва Ганна

Анатоліївна (д/в)

Головний  спеціаліст

680-743

16

Титова Наталя Михайлівна

Спеціаліст 1 категорії

680-743

Відділ аналізу і планування доходів бюджету та нових форм господарювання

17-18

Полякова

Ірина Георгіївна

Заступник начальника управління-начальник відділу

0892501691

17-18

Попенко

Світлана Миколаївна

Головний спеціаліст

0892501691

17-18

Хачатрян Ольга Миколаївна

Джигирей Наталя Іванівна(д/в)

Спеціаліст 1 категорії

0892501691

ІІ ПОВЕРХ

Відділ бухгалтерського обліку

19

Король Яна Миколаївна

Головний спеціаліст

 

 

19

Бондарук Наталя Сергіївна

Головний спеціаліст-юрист

 

20

Лінецька

Катерина Василівна

Начальник відділу

684-545

20

Шилова Ірина Миколаївна (Олійник - Якухно Н.О.(д/в)

Головний спеціаліст

684-545

Управління забезпечення діяльності виконавчих органів міської ради

21

Ткачов Юрій Григорович

Начальник управління

684-554

21

Мовчан

Микола Васильович

684-554

Відділ ведення Державного реєстру виборців

22

Сироткіна Людмила Анатоліївна

 

Начальник відділу

684-553

5-04-17

22

Каракуша Євген Миколайович

Головний спеціаліст-юрист

684-553

5-04-17

22

Євсеєнко Світлана Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії

684-553

5-04-17

Відділ реєстрації та обліку громадян

23

Новикова Ірина Миколаївна

Начальник відділу

684-552

23

Пушко Людмила Олександрівна

Головний спеціаліст

684-552

23

Василенко

Юлія Веніамінівна

Головний спеціаліст

684-552

23

Беденок Ірина Ігорівна

Спеціаліст 1 категорії

684-552

23

Шишеніна Любов Георгіївна

Архіваріус

684-552

Сектор доступу до публічної інформації відділу діловодства

24

Драгунова Анна Володимирівна

Начальник відділу

688-473

24

Кондратова Світлана Сергіївна

Завідувач сектору

688-473

Організаційний відділ управління забезпечення діяльності виконавчих органів міської ради

25

Вознюк

Олена Олександрівна

Начальник відділу

684-551

25

Агєєва

Оксана Петрівна

Головний спеціаліст

684-551

Управління економіки, фінансів та міського бюджету

26

Сідько

Світлана Дмитрівна

Заступник начальника управління

680-721

Відділ промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу управління економіки, фінансів та міського бюджету

27

Кайда Віта Вікторівна

Начальник відділу

(гаряча лінія захисту прав споживачів

097-972-30-08)

680-853

5-05-73

27

Вояковська Наталія Володимирівна

Головний спеціаліст

680-853

5-05-73

27

Руженко Олена Вікторівна

Головний спеціаліст

680-853

5-05-73

Мобілізаційна робота

28

Комісарова

Тетяна  Іванівна

Головний спеціаліст оборонної та мобілізаційної роботи

684-546

29

ПРИЙМАЛЬНЯ

29/1

Тихенко Сергій Віталійович

Заступник міського голови

696-067

29/2

Зінченко Всеволод Олександрович

Начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства

29

Коновалова Людмила Анатоліївна

Спеціаліст 1 категорії

Відділ економічного аналізу та прогнозування

30

Дударчук Наталя Назарівна

Начальник відділу

4-26-45

30

Рязанова Катерина Вікторівна

Головний спеціаліст

4-26-45

30

 Новіцька Анна Володимирівна

Спеціаліст 1 категорії

4-26-45

Відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери

30/1

Чурикова Наталя Валеріївна

Начальник відділу

680-818

30/2

Шевченко Людмила Вікторівна

Головний спеціаліст

680-818

30/2

Шавкун Олександр Олександрович

Спеціаліст 1 категорії

680-818

31

МАЛИЙ  ЗАЛ  ЗАСІДАНЬ

32/1

Коник

Ольга Василівна

Заступник міського голови

696-065

32/2

Донець Сергій Михайлович

Керуючий  справами виконкому

696-062

32

Довгашева Ілона Олександрівна

Секретар  заступника міського голови

684-562

33

Сокол

Юрій Олександрович

Заступник міського голови

696-064

33

Топчій Наталя Юріївна

Головний спеціаліст

5-15-04

Відділ внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю

34

Дрога

Ірина Олександрівна

Головний спеціаліст

34

Бараник

Тетяна Василівна

Головний спеціаліст

Відділ внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю

34/1

Яницька

Алла Анатоліївна

Начальник відділу

684-549

 

IІІ ПОВЕРХ

Відділ прес-служби

35

Оберемко Станіслав Іванович

Спеціаліст 1 категорії

680-731

35

Мавров Андрій Олексійович

Оператор комп’ютерного набору

680-731

Відділ юридичного супроводу

36

Пометій Марина Іванівна

Начальник відділу

684-565

36

Гречишникова Вікторія Володимирівна

Головний спеціаліст

684-565

36

Мкртячян Ольга Олександрівна

Головний спеціаліст

684-565

36

Ткаченко Ірина Іванівна

Головний спеціаліст

684-565

36

Мусаткіна Ганна Олегівна

Спеціаліст 1 категорії

684-565

Відділ претензійної діяльності

37

В’юнченко Олександр Анатолійович

Начальник відділу

681-127

37

Демченко Марина Леонтіївна

Головний спеціаліст

681-127

37

Маркова Лілія

 Іванівна

Головний спеціаліст

681-127

Управління правової політики

38

Начальник управління

39

Забігайло Василь Іванович

Перший помічник міського голови – головний спеціаліст

Відділ прес-служби

40

Ткачук Алла Валентинівна

Начальник відділу

684-564

 

40

Герасимова Ганна Іванівна

Головний спеціаліст

684-564

40

Щербова Олена Віталіївна

(Целуйко А.В. д/в)

Головний спеціаліст з питань роботи зі ЗМІ

684-564

Відділ екології

42

Трунова Анна Володимирівна

Начальник відділу

684-567

42

Стрелкіна Катерина Сергіївна

Головний спеціаліст

684-567

43

Відділ кадрової служби

44

Золотих

Олена Валеріївна

Начальник відділу

684-566

44

Крива Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст

684-566

44

Панчук Марина Євгенівна

Спеціаліст 1 категорії

684-566

Управління контролю

45

Тутуров

 Євген Сергійович

 

Начальник управління

684-586

Відділ з питань моніторингу та супроводу закупівель

45

Баклажов Єгор Сергійович

Начальник відділу

684-586

45

Іконникова Наталя Анатоліївна

Головний спеціаліст

684-586

 

Відділ інформаційних технологій

46

Рибальченко Олександр Павлович

Начальник відділу

46

Ткаченко Олександр Володимирович

Головний спеціаліст

46

Ільєнко Віталій Сергійович

Головний спеціаліст

46

Ганжа Сергій Сергійович

Спеціаліст 1 категорії

46

Бабкін Анатолій Анатолійович

Спеціаліст 1 категорії

 

Відділ внутрішнього аудиту та контролю

47

Грінах Раїса Сергіївна

Начальник відділу

47

Кривобок Олена Володимирівна

Головний спеціаліст-юрист

47

Ткач Інна Миколаївна

Головний спеціаліст

48

                                            ЗАЛ ЗАСІДАНЬ

49

Фісак

Андрій Петрович

Міський голова

49

Шило

Тетяна Вікторівна

Радник міського голови

680-820

49

Копцева

Тетяна Василівна

Секретар міського голови

696-068

696-069

5-12-80

50

Новікова Олена Вікторівна

Заступник міського голови

696-063

50

Ванярка Наталя Валентинівна

Спеціаліст 1 категорії

696-063

Відділ міжнародного співробітництва та розвитку

51\1

Дорошенко Сергій Анатолійович

Начальник відділу

684-573

51\1

Попова Марина Олександрівна

Головний спеціаліст

684-573

ІV ПОВЕРХ

Апарат міської ради

52

Дашковська

Людмила Владиславівна

Керівник апарату

5-14-23

52

Захарченко-Дубова Ольга Вікторівна

Головний спеціаліст по роботі з постійними комісіями та фракціями міської ради

5-14-23

53

54

55

56

Саюк

Олександр Іванович

Секретар міської ради

5-14-94

56

Товстоног Ольга Анатоліївна

Гол. спец з питань документообігу та підготовки протоколів пленарних засідань сесій міської ради

(Єфремова Тетяна Олександрівна д/в)

 

684-569  5-14-94

57

 

58

 

Господарська частина

 

Романюк Людмила Михайлівна

Завідуючий частиною

 

Заугольніков Сергій Васильович

Дубовий Андрій Олександрович

Зуєв Євген Валерійович

Сова Олександр Олександрович

Водій

 

Барташ Геннадій  Володимирович

Головач Олег Володимирович

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків

Опалювач

 

Ляшенко Людмила Іванівна

Руденко Галина Олександрівна

Царьова Тетяна Іванівна

Пястолова Тетяна Валентинівна

Прибиральниця службових приміщень

 

 

 

Управління соціальної політики

вул. Отаманська буд. 2 (Кріпака)

(стаціонарні телефони не працюють)

                095-427-26-27 – каб.№ 231

                095-901-94-00

                       099-540-89-09

                099-540-81-61 - каб. № 210

                066-948-31-06 (каб.№2 субсидія)

                099-540-86-40 (каб.№214) пільги комуналка,      

                                проїзд

                

                095-435-99-89  соціальні пільги, по виплаті

                                           інв. 1 та 2 групи

 

                                           

 

231

Полянська Олена Павлівна

Начальник управління

231

Поляквінська Ірина Іванівна

Заступник начальника управління

Відділ бухгалтерської служби

214

Дьяконенко Юлія Вікторівна

Начальник відділу

214

Нгірная Марина Володимирівна

Головний спеціаліст

214

Мунтян Яна Євгенівна

Головний спеціаліст

Відділ соціально-трудових відносин

229

Карнаух Валерій Вячеславович

Начальник відділу

680-160

229

Зеленська Ірина Олександрівна

Головний спеціаліст

680-160

229

Тараненко Денис Віталійович

Головний спеціаліст

680-160

Відділ контролю та соціальних інспекторів

208

Карпенко Юрій Олексійович

Начальник відділу

208

Поясенко Тетяна Анатоліївна

Головний спеціаліст

 208

Альошина Анжела Валентинівна

Головний спеціаліст

Відділ соціального захисту населення

217

Силіна Любов Григорівна

Начальник відділу

217

Устинов Олександр Сергійович

Головний спеціаліст-юрист

202

Прокоф’єва Юлія Юріївна

Головний спеціаліст

202

Третяк Ксенія Ігорівна

Головний спеціаліст

203

Усачова Олена Володимирівна

Спеціаліст 1 категорії

 

Відділ з прийому громадян щодо надання соціальних допомог

5

Остапенко Надія Миколаївна

Заст. начальника управління – начальник відділу

680-840

1

Видай Валентина Степанівна

Головний спеціаліст

680-840

1

Шебалкіна Ірина Сергіївна

Спеціаліст 1 категорії

680-840

2

Кайкова Лариса Олександрівна

Головний спеціаліст

680-840

6

Герещук Оксана Дмитрівна

Спеціаліст 1 категорії

680-840

6

Стеценко Світлана Юріївна

Спеціаліст 1 категорії

680-840

6

Клещ Віта Юріївна

Спеціаліст 1 категорії

Відділ прийняття рішень щодо надання соціальної допомоги

210

Кузнецова Вікторія Вікторівна

Начальник відділу

тел. не має

210

Шурова Ольга Володимирівна

Головний спеціаліст

211

Драпак Олександра Олегівна

Головний спеціаліст

 

212

Шаповал Катерина Олександрівна

Головний спеціаліст

 

212

Соловей Інна Олександрівна

Головний спеціаліст

 

Відділ з виплати соціальних допомог

209

Кондрацька Олена Михайлівна

Начальник відділу

680-150

209

Волошина Вікторія Віталіївна

Заступник начальника відділу

680-150

207

Купріянова Тетяна Іванівна

Головний спеціаліст

680-150

207

Дідик Елеонора Степанівна

Головний спеціаліст

680-150

207

Коновалова Альвіна Степанівна

Спеціаліст 1 категорії

680-150

Відділ персоніфікованого обліку осіб та розрахунків по пільгам

201

Мещерякова Наталія Іванівна

Начальник відділу

213

Богатирчук Олена Анатоліївна

Головний спеціаліст

213

Мала Аліна Олександрівна

Головний спеціаліст

214

Литовченко Олена Григорівна

Спеціаліст 1 категорії

214

Литвин Тетяна Олексіївна

Спеціаліст 1 категорії

Відділ «Центр допомоги учасникам анти терористичної операції та членам їх сімей»

 

Копчик Сергій Петрович

Начальник відділу

095-905-40-05 телефон личный

можно давать. Адреса відділувул.Шевченка,буд.237

 

Конарова Марина Вячеславівна

Головний спеціаліст

Відділ реєстрації речових прав на нерухоме майно та

реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

вул. Перспективна буд. 189 (Карла Маркса)

9

Малиновський Олександр Вікторович

Начальник відділу-державний реєстратор

 Перерва з 12-00 до 12-45

684-571

10

Сизько Тетяна Анатоліївна

Державний реєстратор

684-571

10

Пляшкевич Валерія Олександрівна

Державний реєстратор

684-571

11

Донець Ольга Едуардівна

Державний реєстратор

684-571

11

Кузнєцова Марія Олександрівна

Державний реєстратор

684-571

11

Приймак Неля Олександрівна

Державний реєстратор

684-571

11

Бєлінська Наталя Василівна

Державний реєстратор

684-571

11

Попова Ольга Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії

684-571

11

Карпенко Галина Вікторівна

Архіваріус

684-571

Управління гуманітарної політики

вул. Електрометалургів, буд. 17/1

 

Мамонтова Таїсія Володимирівна

Начальник управління

Відділ з питань культури та туризму

 

Тимошенко Поліна Геннадіївна

Начальник відділу

 

Грибовська Вікторія Петрівна

Головний спеціаліст

095-787-76-55 давати тел. спеціаліста

 

 

Світлана Сергіївна   

Секретар відділу культури

Відділ сім’ї, молоді та позашкільної освіти

 

Кулєшова Тетяна Олександрівна

Начальник відділу

 

Хоменко Юлія Миколаївна

Головний спеціаліст

Відділ з питань спорту

 

Голованова Олександра Олександрівна

Начальник відділу

 

Луговський Дмитро Олександрович

Головний спеціаліст

 

Муравчиков Андрій Володимирович

Спеціаліст 1 категорії

Служба у справах дітей

 

Горболіс Наталя Борисівна

Начальник служби

684-570

 

Філяровська Олена Петрівна

Головний спеціаліст

684-570

 

Городничий Олександр Леонідович

Головний спеціаліст

684-570

 

Буряк Анна Сергіївна

Спеціаліст 1 категорії

684-570

Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення

 

Васіна Людмила Сергіївна

Завідувач сектору

 

Бондар Наталя Олександрівна

Головний спеціаліст

Центр соціальної служби молоді (ЦССМ)

вул. Електрометалургів, буд. 17/1

 

Грицик Оксана Федорівна

Начальник ЦССМ

 

Начальник відділу

Відділ архітектури та містобудівного кадастру

 

 

Начальник відділу

684-572

 

Татаринова Марина Марківна

Головний спеціаліст

684-572

 

Ронжина Лілія Миколаївна

Головний спеціаліст

684-572

 

Ковач Олена Василівна

Головний спеціаліст

Відділ освіти і науки

пр. Трубників, 3

 

Селютіна Олена Миколаївна

Начальник відділу

696084

 

Даша

Секретар

696082

 

Головний спеціаліст

696082

 

Загвоздіна Сніжана Анатоліївна (Кальміус)

Спеціаліст 1 категорії

 

Якимець Оксана Олександрівна

Дошкільні заклади, юрист.

696089

 

Руснак Вікторія Анатоліївна

Методист ЗНО

696082

 

Лиховицька  Ганна Вікторівна

Директор НМЦ

696086

Методичний кабінет

 

Кадрові питання

696082

 

Бухгалтерія освіти і науки

696090

 

Методист

 

Інженера

696081

 

 

 

Територіальний центр

вул.  Чубаря, б.25а

 

Черноіваненко Інна Георгіївна

 Директор

Телефон для громадян

 099-741-33-19

 

Надха Оксана Леонідівна

Заступник директора

Телефон для громадян

 099-741-33-19

 

Карпенко Валентина

Іванівна

Завідувач по обслуговуванню на дому

Телефон для громадян

 099-741-33-19

КП «Нікопольський культурно - дозвільний   центр»

вул. Патріотів України, 94

 

Василенко Наталя Станіславівна

Директор комунального закладу

5-15-86

5-06-00

 

Клуб «Оберіг»

69-59-55

КП «Муніципальна поліція»

 

Шкуропат Микола Іванович

Директор (Кармелюка, 2)

0667324092; 0965150728

68-70-45

Медико – психологічна консультація для дітей  066-613-17-88

 Психологічна консультація для воїнів АТО регістратура поліклініки № 4

099-197-26-00; 068-983-67-52.

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори