У Нікополі планується підвищення тарифу на послуги ТОВ «КУБ ЛДФ» з вивезення сміття. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Нікопольської міської ради, де надано детальну інформацію.

Згідно даним, отриманим Nikopolnews, причинами  коригування тарифу на  послуги з вивезення та утилізації твердих побутових відходів є  зростання основних складових тарифу, а саме:

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
  • З 01 січня 2018 р., законодавством піднято рівень місячної мінімальної зарплати до 3723 грн.  У порівнянні з мінімальною зарплатою що була закладена в діючі тарифи,  коефіцієнт її  росту становить 1,5 .
  • З 07.2018 року тариф на розміщення ТПВ на єдиному діючому в нашому районі Полігоні СД-32 затверджено в розмірі 50,76 грн. за 1 кбМ. ( без ПДВ – 42,30 грн.).
  • З минулого  року зросли ціни на паливо: з 18,64 грн.  до  25,00 грн за 1 літр без ПДВ.
  • Діючі тарифи на даний час відшкодовують лише 63,7 % вартості послуг з вивезення та розміщенню побутових відходів.

Помісячна плата для мешканця багатоквартирних будинків  і для приватного сектору складатиме 16,50 грн (на даний момент – 14,70).

Вартість послуги  по вивезенню та розміщенню ТПВ для бюджетних установ, юридичних осіб та інших – 144,60 грн. за 1 м. куб.

За вказані гроші ТОВ «КУБ ЛДФ» обіцяє таку періодичність вивезення твердих побутових відходів:

Послуги з вивезення твердих побутових відходів:

  • Від багатоквартирних будинків – щоденно.
  • Від житлових будинків приватного сектору – один раз на тиждень.
  • Від організацій,установ та підприємств – за графіком згідно з договорами.

Зауваження та   пропозиції  фізичних та юридичних осіб щодо коригування тарифів на послуги з вивезення та утилізації твердих побутових відходів, просять надавати в письмовій формі протягом 7 календарних  днів з дня опублікування цього оголошення (тобто з 5 грудня 2018 року) за адресою: ТОВ «КУБ ЛДФ»,   м. Нікополь вул. Світла,11.  Тел.  066-948-46-17, 066-948-47-33.

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори