На робочому тижні, що минув, комунальники Нікополя продовжували облаштовувати пішохідні переходи, косили траву та проводили роботи по освітленню вулиць. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, робітники комунального підприємства «Міськавтодор-1» вивозили гілки з території пологового будинку. Їх назбиралось чимало, а оскільки тут дбають про чистоту та порядок, то вкрай необхідно було ліквідувати це звалище. Комунальники вивезли звідси два тракторних причепи гілок.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Крім того, робітники Міськавтодору продовжували наносити поперечну дорожню розмітку на дорогах нашого міста: оновлювали вже існуючі пішохідні переходи та наносили нові, там де їх не було ніколи. Наприклад, на вулиці Віктора Усова.

Ми звернулись до міської влади з проханням зробити тут пішохідний перехід, тому що в цьому місті ходить багато школярів. Одного разу став свідком  ситуації, коли хлопчик, побачивши, що машин немає, почав переходити дорогу і тут зненацька вилетів автомобіль. На щастя лиха не сталося, але треба, щоб пішоходи почували себе безпечно, тому дякуємо, що міська влада пішла нам назустріч, тут буде пішохідний перехід – це дуже добре,

- розповів мешканець Нікополя Владислав Хіхловський.

Тож розглянувши звернення нікопольців, члени комісії з безпеки дорожнього руху, яку очолює заступник міського голови Сергій Тихенко, надали дозвіл нанести тут розмітку «пішохідний перехід». Також тут встановили відповідні дорожні знаки, оздобивши таким чином пішохідний перехід відповідно до вимог Державних стандартів України.

Знак «пішохідний перехід» на перехресті вулиць Електрометалургів та Віктора Усова, що біля Центрального ринку, комунальники теж привели до ладу. Вони зрізали стару похилену стійку та встановили знак таким чином, щоб забезпечити оглядовість для водіїв автівок.

Завдяки невтомній і послідовній праці зосвітленнятемних вулиць в Нікополі за останні три роки стає все менше. Наприклад, на мікрорайоні між вулицями Каштанова і Гагаріна освітлення у дворах біля будинків не було ніколи. До речі, вирішити цю проблему допоміг небайдужий мешканець нашого міста.

Нікополець Іван Зубач звернувся до міської влади нашого міста, до керівництва Нікопольського заводу феросплавів і зараз проблема освітлення цього мікрорайону вирішується, Коли люди докладають спільних зусиль, я вважаю, що успіх неминучий,

– прокоментував директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко. 

Також в Нікополі продовжуються роботи по покосу трави. На цьому тижні комунальники косили траву на футбольному полі біля спортивного майданчика, що розташовані за будинком № 28 на вулиці Дружби, де діти активноі корисно для здоров'я проводять час.

Це футбольне поле, як частину кварталу № 18, ми косимо за допомогою трактора. Бригада косарів з триммерами зараз працює на вулицях Радищєва, Крилова, Баха, а також Першотравневій та ін. Але для більш задовільного стану щодо питання покосу трави, треба переходити від ручного покосу до механізованого, а також обробки землі культиватором перед покосом,

 – вважаєОлексій Савченко.

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори