26
26

Меморіал: вбиті росією. Яна Павлюк, 20 років, Луганщина, травень

Вбиті росією. Яна вчилася на медика і мріяла стати лікаркою. Поруч з Яною загинув її молодший неповнолітній брат. Батьки в той день втратили обох своїх дітей…

Меморіал: вбиті росією – це проект агенції «Або», що створила платформу для збереження пам’яті про загиблих мешканців України. Автори проекту збирають інформацію про українських військових, а також цивільних дорослих та дітей, яких вбила армія російської федерації.

НСН під час загальнонаціональної хвилини мовчання щодня публікує матеріали, оприлюднені на платформі.

Всі ці люди просто хотіли жити на своїй землі.
Вони – не цифри в статистиці.
Ми не маємо права забути.
Вічна і світла пам’ять кожному! Співчуття рідним і близьким.

Вбиті росією: Яна Павлюк

Меморіал: вбиті росією. Яна Павлюк, 20 років, Луганщина, травень

Загиблі на Луганщині: Яна Павлюк

Життя Яни Павлюк обірвав російський обстріл села Райгородка Луганської області. 23 травня 2023 року ворог обстріляв цей населений пункт і снаряд влучив у будинок, на горищі якого перебувала дівчина. Поряд загинув її неповнолітній брат Микола.

Яні було 20 років. Вона родом зі Сватівського району Луганщини. Після закінчення школи пішла здобувати середню спеціальну освіту у Куп’янському медичному коледжі. Планувала будувати карʼєру лікарки. Вільний час проводила з сімʼєю та друзями.

«Вони з Миколою були нерозлийвода, любили життя і піклуватися одне про одного. Яна – завжди дуже весела, життєрадісна, позитивна, світла людина. І Микола ніколи не давав сумувати навколишнім», – розповіла подруга Домініка Баранова

У Яни Павлюк залишилися батьки та інші рідні.

УВАГА! Допоможіть зберегти пам’ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих на сайті Меморіал: «Вбиті росією».

Інші трагічні історії тут: https://nikopolnews.net/tag/memorial/

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×