Купити квартиру в Дніпрі

У військових, які розстріляли поліцейських, були спільники в лавах ЗСУ – ДБР

У військових, які розстріляли поліцейських на Вінниччині, були спільники. Теж серед військовослужбовців. Про це повідомили у ДБР сьогодні. Одного з нових підозрюваних вже затримали.

Про це Новини України – НСН повідомляють з посиланням на Державне бюро розслідувань.

У військових, які розстріляли поліцейських, були спільники

Працівники ДБР викрили двох військових, які допомагали переховуватись підозрюваним у розстрілі поліцейських на Вінниччині. Одного з них вже затримано.

20 квітня 2024 року, після трагічної події, нападники вирішили втекти за кордон та звернулись за допомогою до знайомих військовослужбовців. Один з них також самовільно залишив військову частину в Одеській області.

Не зважаючи на те, що загалу вже було відомо, що батько та син розшукуються за вбивство правоохоронця, фігуранти відгукнулись та вирішили допомогти. Зокрема, один з них передав авто для втечі за кордон, а інший – поїхав забрати закордонні паспорти та мобільний телефон, які надалі передав нападникам.

24 квітня 2024 року ДБР затримало одного з військовослужбовців, який сприяв втечі підозрюваних та самовільно залишив військову частину.

У військових, які розстріляли поліцейських, були спільники в лавах ЗСУ – ДБР

Наразі за приховування тяжкого злочину військовослужбовцю повідомлено про підозру за ч.1 ст. 396 КК України. Іншому, який самовільно залишив військову частину повідомлено про підозру за ч.5 ст.407 КК України.

У кримінальному провадженні проведено обшуки за адресами фігурантів справи та інших осіб, які допомагали нападникам втекти за кордон та надавали першу медичну допомогу. Вилучені їхні мобільні телефони.

У військових, які розстріляли поліцейських, були спільники в лавах ЗСУ – ДБР

Досудове розслідування триває.

Процесуальне керівництво здійснює Одеська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

Ще новини України: Була ще одна людина: з’явилися нові подробиці про розстріл поліцейських на Вінниччині

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×