22 вересня в Україні традиційно відзначають День партизанської слави як державне визнання неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом. З цієї нагоди у Нікополі поклали квіти, про що Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, урочисте покладання квітів відбулось біля Братської могили членів підпільної комсомольської організації та мирного населення – жертв фашизму 1941-1945 років та пам’ятного знаку жертвам Голокосту.

Участь у заході взяли представники місцевої влади, підприємств міста, ветеранських організацій, учнівська молодь та небайдужі нікопольці. Працівник Нікопольського краєзнавчого музею надав для присутніх історичну довідку про подвиги партизанського руху на окупованій території України та зокрема у Нікопольському районі під час Другої світової війни.

Пам'ять всіх загиблих партизанів та підпільників, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя, вшанували хвилиною мовчання.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори