Завантажте мобільний додаток сайту

1 вересня 28-ї нікопольські МНС-ники взяли участь у заході на честь святкування Дня знань, що проходив на Європейській площі. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційній сторінці МНС Нікополя.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, на зустрічі присутнім розповіли про основні правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій та подій, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, правила безпеки як у побуті, так і на вулиці.

Охочі мали можливість ознайомитися з тактико-технічними характеристиками пожежного автомобіля та бойового спорядження вогнеборців, які розповіли у яких випадках використовується те чи інше обладнання. Окрім того, рятувальники надали вичерпні рекомендації як користуватися первинним засобом пожежегасіння – вогнегасником. Наприкінці заходу слухачі отримали тематичні листівки та пам’ятки.

Такі зустрічі з рятувальниками є надзвичайно пізнавальними та повчальними, адже всі розуміють, що лихо легше попередити, а ніж ліквідувати його наслідки.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!