Завантажте мобільний додаток сайту

Як стало відомо Nikopolnews, в школах міста продовжується підготовка до нового навчального року. Про це йдеться на сторінці Нікопольської міської ради у ФБ.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Зокрема в школі № 3 розпочато капітальний ремонт покрівлі. Наразі тут тривають підготовчі роботи.

В школі № 21 збирають закуплені для ресурсної кімнати меблі.

В школі № 18 також триває облаштування ресурсної кімнати: тут вже отримали нові меблі та встановили кухню, де діти з особливими освітніми потребами зможуть навчатися самостійно себе обслуговувати.

«За кошти субвенції та місцевого співфінансування закуплено меблі для ресурсних кімнат у шести школах міста, в яких в минулому році були відкриті інклюзивні класи, – розповідає начальник відділу освіти і науки НМР Олена Селютіна. – Також продовжується виконання поточних ремонтів у школах та дитячих садочках».

В деяких школах нашого міста вже відремонтовані спортивні зали, кабінети та коридори, в деяких – поточний ремонт ще триває і в коридорах, і в кабінетах.

Майже закінчується підготовка класів для першокласників. В деяких школах вже повністю отримано комплекти шкільних парт. Це одномісні, кольорові, зручні для дітей парти, які регулюються за зростом дитини. Збирати їх допомагають батьки.

«Хотілося б подякувати педагогічному та технічному персоналу кожного закладу освіти, а також батькам наших учнів, які виконують певні ремонтні роботи, збирають меблі для майбутніх перших класів, активно допомагають готувати школи до нового навчального року», – сказала Олена Селютіна.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!