Записатися на прийом до спеціалістів Центру надання адміністративних послуг у Нікополі тепер можна через спеціальний термінал. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, електронна черга у ЦНАПі з’явилася за ініціативи міського голови Андрія Фісака.

Систему управління чергою тільки почали впроваджувати. З компанією, яка займається налагодженням цього сервісу, заключено відповідний договір.

Для міста це коштує 1 грн. в рік. Ми впроваджуємо цю систему, на даний час вже встановлені два монітори і одна система лайтбокс, де саме і проводиться реєстрація громадян в електронній черзі,

– розповідає заступник міського голови Юрій Сокол.

Зараз на вході до центру встановлений інформаційний термінал електронної черги для реєстрації відвідувачів. Як це працює?

За допомогою даного терміналу ми прискорюємо прийом громадян завдяки тому, що вони можуть встати в електронну чергу, зареєструвавшись на чотири тижні вперед на весь спектр послуг, який надає ЦНАП. А також оплатити всі послуги, не виходячи з приміщення ЦНАПу,

– роз’яснює адміністратор ЦНАПу Данило Сокур.

Перш ніж отримати необхідну послугу, відвідувач вибирає на сенсорному терміналі відповідний пункт меню, реєструється в черзі та отримує талон з номером черги.

Отримавши талон, клієнт очікує своєї черги, спостерігаючи за інформаційним табло, на якому відображена інформація про поточного клієнта та номер обслуговуючого співробітника. Оновлена інформація супроводжується звуковим сигналом про обслуговування.

На даний час ця система змонтована і працює в тестовому режимі, тому якщо у когось є зауваження, то є адміністратори і керівник адміністративного центру, прошу давати їм свої пропозиції,

– говорить заступник міського голови Юрій Сокол.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!