01 / 01

16 июня 2017 Автор

Де у Нікополі шукати «підвішену каву»

Дуже приємно зазирнути у крамничку кави-чаю та ненароком побачити ось таке ;)

Благодійний рух «підвішеної кави» вже давно впроваджується у різних містах світу й України. Писали й ми про це не раз. Але у Нікополі вперше я побачила цю ідею в дії тільки сьогодні.

Що ж таке «підвішена кава»? Це анонімне пригощання напоєм відідувача кафе (чи іншого закладу харчування). Ви замовляєте і платите за кілька порцій кави (або чаю, шоколаду, соку і т.п.). Одну для себе, а решту просите «підвісити». Далі бармен відмічає на спеціальній дошці кількість «підвішеного» (або пише на стікерах, як у нашому випадку). Тепер будь-хто спраглий може зайти та замовити цей напій безкоштовно, адже раніше ви вже його оплатили.

Ця традиція прийшла до нас з Італії. І було дуже радісно, що й у Нікополі живуть чуйні люди, спроможні підтримати благодійне починання.

У крамничці «Чай із Піднебесної», що на 8-му кварталі, «Говорящий Нікополь» залишив комусь кухлик шоколаду – аби настрій підняти. Хтось «підвісив» чай, а ще інший – ще й з цукеркою.

«Можливо, й вам колись знадобиться «підвішений кухлик», - з посмішкою зауважила бармен. Еге ж, життя, воно таке, непередбачуване. Та добре, що можна ось так зайти, і трохи зігрітися теплотою чийогось сердця. Нехай і незнайомого.

Отож, інші нікопольські заклади харчування, ті ж кав’ярні, яких останнім часом у місті побільшало, теж можуть долучатися до цього руху.

Алёна Зинченко

Автор:

Я не скандальная, просто меня не понимают иногда :)

Оставить комментарий

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Реклама


Студия "ГОВОРЯЩЕГО"

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 10-34-589

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net