Завантажте мобільний додаток сайту

Як стало відомо Nikopolnews, майже півсотні побутових пожеж відбулося на Дніпропетровщині за останній тиждень. Про це повідомили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА.

У повідомленні наголошується, що з настанням холодів причиною загорянь все частіше стає необережне поводження з електрообігрівачами. 

«На вулиці похолоднішало — мешканці області все частіше стали вмикати електрообігрівачі. Необережне поводження з ними, недотримання правил безпеки може призвести до пожежі. Тільки за останній тиждень з вогню врятували 44 мешканці області, одна людина загинула, — зазначили в управлінні. — Аби біди не сталося, слід дотримуватися простих правил». 

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

За словами фахівців, слід стежити, аби на обігрівачі були відсутні механічні пошкодження.  Ставити його потрібно тільки на рівній поверхні, подалі від меблів та штор. Не варто користуватися саморобними обігрівачами.

Нагадаємо, телефон рятувальників — 101. 

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!