Купити квартиру в Дніпрі

«Втручання в роботу залізниці неприпустимо» – УЗ прокоментувала новий інцидент з українським зерном

УЗ прокоментувала новий інцидент з українським зерном який стався сьогодні, 20 лютого, передає НСН.

Укрзалізниця наголошує на неприпустимості втручання польських протестувальників у роботу залізниці

В УЗ розповіли, що на вантажній станції Медика польські протестувальники відкрили люк двох українських вантажних вагонів, у яких знаходилося зерно. Український вантаж прямує до Німеччини транзитом через Польщу.

Укрзалізниця чітко дотримується введеної у квітні 2023 року заборони на імпорт зернових вантажів до Республіки Польща та лише перевозить транзитом ці вантажі територією сусідньої країни. Усі вагони на кордоні перевіряють контролюючі органи Польщі, їх опломбовують. Це унеможливлює потрапляння українського зерна на ринок Польщі, – йдеться у повідомленні

Станом на зараз на зазначеній станції перебувають в очікуванні перевантаження близько 40 українських вантажних вагонів із сільськогосподарською продукцією. Про несанкціоноване втручання в роботу залізниці поінформовано Польські залізниці та посольство України в Польщі.

Укрзалізниця обурена такими діями польських протестувальників та закликає припинити незаконні дії. Такі вчинки не сприяють розв’язанню можливих проблем, а грають на руку країні-агресору. Наразі компанія направила відповідне звернення до польських правоохоронних органів, – йдеться у повідомленні

За словами міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова, розсипане українське зерно на залізничних коліях у Польщі – чергова політична провокація, спрямована на розкол між нашими народами.

В УЗ нагадують, що раніше польські протестувальники вже блокували пасажирський поїзд №119 Київ — Хелм та намагалися заблокувати два вантажні поїзди.

Зараз пасажирські поїзди до Республіки Польща та зворотно наразі курсують за графіком.

Раніше ми писали: Поляки знову висипали українське зерно: при цьому радісно співали, і перекрили залізницю (відео)

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×