Купити квартиру в Дніпрі

Поляки блокували рух потягу “Київ—Хелм”: як зараз здійснюється залізничне сполучення з Польщею

Поляки блокували рух поїзда: як зараз здійснюється залізничне сполучення з Польщею

Як зараз здійснюється залізничне сполучення з Польщею, розповіли в Укрзалізниці, передає НСН.

В УЗ запевняють, що станом на 19 лютого залізничне сполучення з Республікою Польща здійснюється в штатному режимі. Пасажирські та вантажні поїзди  наразі курсують без ускладнень.

Укрзалізниця уважно стежить за ситуацією на кордоні з Польщею та здійснює взаємодію з прикордонниками, посольством України в Польщі, Міністерством розвитку громад, територій та інфаструктури і Міністерством закордонних справ, – йдеться у повідомленні

Укрзалізниця наголошує на неприпустимості блокування руху залізничного транспорту.

Поляки блокували рух поїзда: як зараз здійснюється залізничне сполучення з Польщею

Вважаємо подібні дії протестувальників обурливими, зважаючи на історію партнерських та економічних відносин між нашими країнами. Крім того, такі дії негативно впливають на забезпечення обороноздатності України та безпеку кордонів ЄС від російського агресора, – кажуть у відомстві

В УЗ нагадують, що вчора, 18 лютого, польські протестувальники заблокували рух пасажирського поїзда №119 Київ — Хелм. У поїзді перебувають 260 пассажирів, абсолютна більшість — жінки та діти. Багато пасажирів мали подальші пересадки та перельоти. Після втручання польської поліції та залізничників поїзд було розблоковано, він продовжив рух.

Дякуємо польським колегам за взаємодію та швидке вирішення питання, – кажуть в УЗ

Тут також нагадали, що міністр розвитку громад, територій та інфаструктури Олександр Кубраков провів термінові перемовини з Яцеком Сєвєрой, головою Бюро нацбезпеки Польщі щодо неприпустимості блокади кордону, зокрема пасажирського транспорту.

Ще новини України: Гуманітарка застрягла на кордоні через протести польських фермерів – подробиці

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×