570х90

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
09 октября 2017 Автор

Відкрите звернення Ради Церков міста Нікополь

13 жовтня 2017 року із метою забезпечення гласності, врахування думок та інтересів місцевої громади будуть проведені громадські слухання з обговорення проекту Статуту територіальної громади міста Нікополя у новій редакції.

У зв`язку з цим Координаційна рада Церков м. Нікополя,  Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко- Католицької Церкви, Римсько-Католицької Церкви, Комітет зі святкування 500-річчя реформації в Україні  просять керівництво міста розглянути нашу пропозицію щодо виключення з І-го розділу статті 1 пункту 10 св. Микити, якого названо у Статуті покровителем міста.

Наші Церкви вважають, що цей пункт є порушенням статті 35 Конституції України, яка вказує, що: «Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави».
Покровителем міста, в якому живуть представники різних конфесій, не може бути святий, канонізований лише однією Церквою УПЦ Московського Патріархату. Тому, ми що нижче підпиалися, звертаємось до Нікопольської міської влади розглянути наше зауваження і задовільнити вище вказану пропозицію, яка опирається на Конституцію України, діюче законодавство і міжконфесійну злагоду.     
Зі щирою повагою до Вас:

  • Голова Координаційної ради Церков м. Нікополя – равін Олександр Пархоменко;
  • Благочинний Нікополя і району УПЦ Київського Патріархату - ієромонах Меркурій (Скороход);
  • Настоятель храму на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці у м. Нікополі (Української Греко – Католицької Церкви) – отець Іван Колосок;
  • Настоятель парафії на честь Матері Божої Салетинської та cв. Антонія Падуанського (Римсько – Католицької Церква) -  отець Збігнєв Бескур;
  • Голова оргкомітету святкування R -500 – пастор Церкви Адвентистів Сьомого Дня  - Віктор Хлонь
vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
art

1 Комментарий

  • 10 октября 2017 написал Назар

    У меня такое впечатление, что отцы, которые подписались в конце этого послания, даже в Википедию поленились посмотреть. А там четко написано, что Святой великомученник Никита Готский почитается святым как всей Православной (а не только УПЦ МП) церковью, так и католической (а значит и УГКЦ). Похоже, что в войне против УПЦ МП все средства хороши? Ну понятно, когда адвентисты и иудеи выступают против, но когда представителей церквей выступают против своих же святых, которых они должны почитать, это уже перебор. Вам не кажется? )))

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net