Про це повідомляє прес-служба міськради Дніпра.

За словами заступника начальника інспекції з благоустрою Олександра Ніколаєнко, основна мета кампанії по узаконенню гаражів - навести порядок в розміщенні цих споруд в Дніпрі. Зараз по місту інспектори вже виявили понад 16 000 металевих і збірних залізобетонних гаражів, узаконено 10083 гаража.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Власникам не узаконених гаражів інспектори дають повідомлення-припис з вимогою узаконити гараж. В іншому випадку - інспектори вправі примусово прибрати об'єкт. На сьогоднішній день вже демонтували 139 гаражів, ще 483 - демонтували самі власники з-за порушень в розміщенні.

"Загалом, останнім часом городяни стали більш свідомими і не ухиляються від узаконення гаражів. В середньому за день до нас з цим питанням звертаються до 50 осіб", - розповів заступник начальника інспекції.

Середня плата за розміщення гаража - 260 гривень в місяць, які йдуть у міський бюджет.

Узаконити гараж - процедура безкоштовна. Потрібно звернутися в комунальне підприємство «Управління контролю за благоустроєм міста» (вул. Троїцька, 22-А, тел .: 745-60-63, 745-60-35) та подати наступні документи: заяву, засвідчені копії паспорта та ідентифікаційного номера власника гаража, 2-4 кольорових фото з локацією об'єкта, завірені копії документів, що підтверджують право власності на гараж, та схему його розміщення на карті Google.

Нагадаємо, у Дніпрі дівчинка перебігала вулицю та потрапила у ДТП.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook і на наш канал в Telegram.

Повідомляє 056.ua
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори