Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі рятують маленьку дівчинку, яка народилася раніше призначеного терміну, через що має проблеми зі здоров’ям. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сторінці БФ «Дітям Нікополя», який опікується малечею.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , у восьмимісячної Станіслави діагностували подвійну ілеостомію, некротичний перитоніт 2 ст., стан після операції.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Повідомляється, що Стася народилася недоношеною, з вагою всього 930 грамів. У перші дні реанімації була підозра на вроджену патологію шлунково-кишкового тракту. Через тиждень Станіславу перевели з реанімації для новонароджених Дніпропетровського перинатального центру до реанімації Дніпропетровського спеціалізованого клінічного медичного центру матері та дитини ім. Руднєва під нагляд хірургів. Але ситуація стала погіршуватися, дитину почали годувати та питання про операцію було закрите. Виявилося, на час…

Через чотири місяці, коли дівчинку з мамою Євгенією планували виписувати додому, сталося те, чого вже ніхто не очікував, а саме заворот кишківника, фіброзний перитоніт. Була проведена операція з видалення 10 см тонкого кишківника, виведена ілеостома. Після трьох тижнів реанімації стан здоров’я покращився і Станіславу, якій на той момент було 5,5 місяців виписали додому.

Догляд продовжився вдома — щоденна заміна калоприймача, прийняття ліків, гімнастика, візити лікарів. До тієї суміші, що їла Стася, додали нову суміш, а вона спровокувала виворіт кишки назовні. Санавіацією дитина була доставлена до обласної клінічної дитячої лікарні Дніпра. Через тиждень було прийнято рішення про операцію (закриття стоми). Проблем менше не стало.

Стасі необхідно тільки спеціальне харчування — суміш NAN «Потрійний комфорт». Однієї 800-грамової банки вистачає на 4 дні. На іншу суміш переведуть не скоро. Мама Євгенія сама виховує Стасю, в родині ще є півторарічний хлопчик. З доходів тільки допомога на двох дітей і соціальні виплати. Євгенія з дітьми проживає з бабусею, пенсії якої вистачає лише на ліки та оплату комуналки.

«Без Вас нам не впоратися!» - просить про допомогу всіх добрих людей мама Стасі Євгенія. Допомогти маленькій Станіславі може КОЖЕН з нас! Навіть 5, 10 або 20 гривень — це вже великий внесок. Адже нас багато, друзі, а разом ми творимо справжні чудеса! – закликають у фонді.

Сьогодні завдяки допомозі небайдужих  співробітники фонду придбали і передали мамі малечі необхідну для доньки суміш. Але допомога поки що цій родині буде потрібна постійно.

Гроші можна перевести на рахунок фонду "Дітям Нікополя" з призначенням платежу "благодійна допомога для Зернової Станіслави "

UA113052990000026004060733219

ЄДРПОУ 37338281

№ картки 5169330518257016 (картка відкрита для благодійних внесків на ім'я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну та привязана до рахунку Фонду).

Або скориставшись послугою QR-код.

Дякуємо заздалегідь!

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!