Завантажте мобільний додаток сайту

Сегодня, 20 июня – последний день, когда кандидаты в депутаты Верховной Рады Украины могут подать документы в ЦИК для регистрации. Кто идет по одномандатному избирательному округу №35 (Никополь, Покров и Никопольский район)? Об этом Nikopolnews узнал на сайте ЦИК.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Согласно информации, полученной Nikopolnews, на момент публикации данного материала (09:40) от нашего округа зарегистрирован только один кандидат.

И это – Андрей Федорович Шипко.

В информации о кандидате указано, что он беспартийный, самовыдвиженец. На данный момент является народным депутатом Украины.

Вполне возможно до конца дня еще появятся другие кандидаты от Никополя, Покрова и района. Иначе получается – выборы без выбора… Мы держим руку на пульсе событий и обязательно сообщим об изменениях, если они будут.

Ниже — предвыборная программа А.Ф. Шипко (публикуем без купюр).

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати

в одномандатному виборчому окрузі №35 (Дніпропетровська область)

Андрія Федоровича ШИПКА

Найвища цінність для мене – можливість служити людям. Це причина, з якої я став лікарем. Це мета, якою я керуюсь у роботі народного депутата України.

Разом зі своєю командою я послідовно та наполегливо виконую свої обіцянки, роблю Нікополь, Покров, населені пункти Нікопольського району і всю Україну більш комфортною та безпечною. Я впевнений, що на нашій благословенній землі не повинно бути злиднів, негараздів та людського горя.

Тому основними завданнями на найближчий час я бачу наступні.

Охорона здоров’я та медична допомога

Ми добудували нікопольську дитячу лікарню. Зараз іде процес її технічного оснащення, і найближчим часом новий медичний заклад прийме своїх перших пацієнтів.

Наступне завдання – привести до ладу та оснастити сучасним обладнанням кожну лікарню, кожну поліклініку та амбулаторію в окрузі.

Нашими зусиллями в Нікополі з’явився комп’ютерний томограф, за допомогою якого можливо пройти безоплатне обстеження. Медичні заклади Нікополя, Покрова та Нікопольського району постійно отримують сучасне, дороговартісне обладнання.

Ми продовжимо підвищувати якість медицини як у окрузі, так і в усій Україні. І основними пріоритетами я ставлю:

  • розвиток системи медичного та соціального захисту людей похилого віку, адже літні люди потребують допомоги та підтримки від держави. Я переконаний, що жодна  людина не повинна залишатися наодинці зі своїм проблемами, особливо в старості.
  • запровадження державного соціального медичного страхування, насамперед – для дітей, адже сьогодні будь-яка хвороба відчутно б’є по кишені простого українця, і часто людина не отримує належного лікування саме через брак коштів; наслідком є скорочення тривалості життя, підвищення рівня хронічних захворювань та дитячої смертності;
  • забезпечення безоплатної діагностики та клінічних аналізів, адже чим раніше та точніше буде діагностовано хворобу, тим ефективніше буде лікування.

Захист інтересів регіону

Завдання народного депутата – відстоювати інтереси своїх виборців в кабінетах центральної влади. Від того, скільки коштів з центру отримають місцеві бюджети, залежить якість наших доріг, ремонти шкіл, дитячих садків та лікарень.

Лише за минулий рік нам вдалося залучити з бюджетів різних рівнів майже 400 млн грн на вирішення нагальних проблем округу, а в цьому році ця цифра вже сягає понад  260 млн грн.

Наш козацький край – промислове та аграрне серце України. Люди, що живуть та трудяться на цій землі, заслужили жити в найкращих містах та селах. Тож я і моя команда концентрується на максимальному залученню коштів для регіону. Коштів, які перетворяться в гарні дороги, освітлені вулиці, реконструйовані школи та лікарні.

Влада на службі у людей

Коли пани деруться – у людей чуби тріщать. Доки Верховна Рада з’ясовує відносини з Президентом, або з Кабінетом Міністрів - діла не буде.

Сьогодні ми маємо унікальну ситуацію, коли підтримку діючому президенту висловила рекордна в історії України кількість виборців. Це однозначний сигнал для усіх гілок влади, навколо кого вони повинні згуртуватися задля майбутнього країни та в інтересах нашого народу.

Тому я і моя команда оголошуємо підтримку політичних та соціальних ініціатив діючого Президента України, які направлені на користь людям, задля розвитку громадського суспільства та заради майбутнього наших дітей.

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ПОВИНЕН БУТИ ДІЙСНО НАРОДНИМ – СЛУЖИТИ СВОЄМУ НАРОДУ!

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!