Педагог з Нікополя увійшла до ТОП-50 кращих вчителів України за висновками національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Про це Nikopolnews дізнався з офіційного повідомлення на сторінці організаторів у Фейсбук.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, до ТОП-50 фіналістів увійшла вчитель нікопольської школи №23 Катерина Корзун. Вона викладає такі предмети: Всесвітня історія, Історія України, Людина і світ, Правознавство, Українська мова і література.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Катерина – випускниця нікопольської школи №20. Закінчила з відзнакою Нікопольське педагогічне училище (наразі коледж), а потім Криворізький державний педагогічний університет.

Вітаємо з високою відзнакою та пишаємось, що такі люди живуть у нашому місті, виховують наших дітей.

Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія, місія якої — підкреслити важливість педагогів в Україні. ЇЇ заснувала ГС «Освіторія» у 2017 році.

Повний перелік імен кращих вчителів країни:

  • Анжела Артюшенко — Алгебра, Геометрія, Інформатика, Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 112, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
  • Тетяна Бак — Фізика, Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10, м. Бахмут, Донецька область
  • Ігор Баранов — Інформатика, Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23 ім. М. Очерета, м. Житомир
  • Вікторія Бартюк — Трудове навчання, Новопечерська школа, м. Київ
  • Наталія Бойко — Українська мова і література, Міжнародна школа «Глобус», ліцей «Інтелект», м. Київ
  • Наталія Бойко — Біологія, Екологія, Економіка, Основи здоров`я, Природознавство, Жоравський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів — ДНЗ (ясла-садок), с. Годунівка, Яготинський район, Київська область
  • Людмила Булигіна — Інформатика, Технології, Політехнічний ліцей КПІ, м. Київ
  • Лідія Бурлака — Англійська мова, Німецька мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови, м. Горішні Плавні, Полтавська область
  • Іван Верещака — Інформатика, Класний керівник, Чулаківський заклад повної загальної середньої освіти, Чулаківка, Херсонська область
  • Олена Гальвіцька — Вчитель початкових класів, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 ім. М. Конопницької, м. Львів
  • Олександра Гартфіль — Алгебра, Геометрія, Математика, Макарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей», смт. Макарів, Київська область
  • Світлана Гасяк — Французька мова, Млинівська гуманітарна гімназія, селище Млинів, Рівненська область
  • Ніна Годована — Фізика, Харківський коледж Державного університету телекомунікацій, м. Харків
  • Наталія Горнюк — Хімія, Гімназія № 31 гуманітарно-естетичного профілю, м. Чернігів
  • Ірина Горобченко — Зарубіжна література, Українська мова і література, Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст», м. Кременчук, Полтавська область
  • Наталія Гутарук — Англійська мова, Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» ЗОР, м. Запоріжжя
  • Алла Даниліна — Технології, Трудове навчання, Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Селидівської міської ради, м. Українськ, Донецька область
  • Наталія Довгополюк — Вчитель початкових класів, Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Мстишин Луцького району Волинської області, село Вербаїв, Волинська область
  • Олександр Думишинець — Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 129 з поглибленим вивченням англійської мови, м. Київ
  • Василь Дяків — Всесвітня історія, Історія України, Основи здоров`я, Громадянська освіта, Заліщицька державна гімназія, м. Заліщики, Тернопільська область
  • Надія Жуган — Географія, Економіка, Городищенський економічний ліцей, м. Городище, Черкаська область
  • Тарас Ільчук — Кларнет як спеціальний інструмент, Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С. Крушельницької, м. Львів
  • Наталя Кідалова — Англійська мова, Українська мова і література, Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 23, м. Мелітополь, Запорізька область
  • Маріанна Климчук — Музичне мистецтво, Англійська мова, Долішньошепітський НВК, село Долішній Шепіт, Вижницький район, Чернівецька область
  • Валентина Кодола — Всесвітня історія, Історія України, Правознавство, Шендерівський НВК, с. Шендерівка, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область
  • Катерина Корзун — Всесвітня історія, Історія України, Людина і світ, Правознавство, Українська мова і література, Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23, м. Нікополь, Дніпропетровська область
  • Наталія Кривко — Алгебра, Геометрія, Інформатика, Полтавська гімназія № 33, м. Полтава
  • Анна Мальована — Інформатика, Чернігівський ліцей № 22, м. Чернігів
  • Тетяна Матощук — Математика, Хмельницька гімназія № 1 імені Володимира Красицького, м. Хмельницький
  • Світлана Меркулова — Англійська мова, Ірпінська спеціалізована школа № 2 з поглибленим вивченням економіки та права, м. Буча, Київська область
  • Оксана Мироняк — Англійська мова, Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, м. Охтирка, Сумська область
  • Олена Науменко — Англійська мова, Черкаська гімназія № 31, м.Черкаси
  • Олег Орлянський — Фізика, Ліцей інформаційних технологій, м. Дніпро
  • Аліса Павлюк — Вчитель початкових класів, Івано-Франківська загальноосвітня школа І ступеня № 26, м. Івано-Франківськ
  • Олена Павлюк — Математика, Алгебра, Геометрія, Креативна міжнародна дитяча школа, м. Львів
  • Наталя Пашковська — Вчитель початкових класів, Костопільський НВК «ЗОШ І ст. — гімназія ім. Т. Шевченка», м. Костопіль, Рівненська область
  • Ірина Петренко — Англійська мова, Розівська ЗОШ № 1, смт Розівка, Запорізька область
  • Сергій Петрович — Класний керівник, Технології, Інформатика, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16, (також працює у Вінницькому коледжі НУХТ), м. Вінниця
  • Юлія Плющ — Вчитель початкових класів, Костопільський НВК «ЗОШ І ст. — гімназія ім. Т.Шевченка», м. Костопіль, Рівненська область
  • Михайло Растьогін — Астрономія, Фізика, Херсонський фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті та Дніпровському національному університеті, м. Херсон
  • Тетяна Рудас — Економіка, Людина і світ, Музичне мистецтво, Основи здоров`я, Маріупольська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 37, м. Маріуполь, Донецька область
  • Вікторія Силенок — Всесвітня історія, Історія України, Правознавство, Новгород-Сіверська державна гімназія імені К. Ушинського, м. Новгород-Сіверський, Чернігівська область
  • Леся Сич — Зарубіжна література, НВК № 1 м. Немирова, село Гостинне, Немирівський район, Вінницька область
  • Яніна Сівакова — Англійська мова, Britannica School, м. Київ
  • Олег Слушний — Інформатика, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20, м. Вінниця
  • Людмила Таболіна — Класний керівник, Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 73, м. Харків
  • Зоряна Тихойко — Всесвітня історія, Історія України, Людина і світ, Правознавство, Художня культура, Ліцей «Європейський», м. Львів
  • Світлана Трофимчук — Англійська мова, Луцька гімназія № 18, м. Луцьк
  • Майя Тутаєва — Математика, Хмелівське НВО, село Хмельове, Маловисківський район, Кіровоградська область
  • Ірина Фокіна — Основи здоров`я, Трудове навчання, Херсонський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» № 8, м. Херсон
  • Оксана Хомич — Учитель початкових класів, Новопечерська школа, м. Київ
  • Еліна Шевченко — Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 9, м. Київ
  • Леся Шевчук — Вчитель початкових класів, Хмельницький навчально-виховний комплекс №31, м. Хмельницький
  • Олена Шпаковська — Вчитель початкових класів, Образотворче мистецтво, Карпатська школа № 16, селище Карпати, Перевальський район, Луганська область
  • Анастасія Ярова — Англійська мова, Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 51, м. Маріуполь, Донецька область
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори