Завантажте мобільний додаток сайту

Діти чомусь так швидко стають дорослими. З пам’яті багатьох батьків навіть не встигають стертися їх перші слова, невпевнені кроки, вивчення таблички множення, отримання документу про закінчення школи, як у двері в черговий раз стукає зворушлива подія – отримання диплому про фахову освіту. І знову на порядку денному святкові сукні та костюми, букети квітів, вишукані зачіски, випускний вечір.

26 червня 152 вихованця Нікопольського педагогічного коледжу востаннє переступили поріг улюбленого учбового закладу Тетянами, Маринами, Аллами, Сергіями, Іванами ... Всього одна мить – отримання дипломів молодшого спеціаліста – перетворила 51 юнака і дівчину на поважних вчителів початкової та 101 – дошкільної освіти.  Відтепер перед ними простелилися незвідані шляхи, по яких вони мають крокувати, примножуючи свої здібності і таланти.

Випускний вечір – водночас сумна та радісна подія. Під час промови трішечки тремтів голос директора Наталі Леонідівни Шевякової, відчувалося хвилювання кураторів – Тетяни Сергіївни Колбакової, Олесі Василівни Ковтун, Анни Вікторівни Пізньої, Євгенії Вікторівни Лазаренко і, взагалі по зрадницькому, блищали вологі очі всього викладацького колективу.

Винуватцям урочистостей у вві сні не раз примаряться олімпіади, конкурси, семінари, концерти, але все то буде потім, а наразі найкращі студенти за активність у повсякденному житті коледжу отримували грамоти, самі ж сумлінні батьки – подяки.

Впродовж всього вечора зі сцени в піснях, віршах та прозі лунали слова зізнання старшим наставникам, з якими разом провели роки навчання і тим, хто допомагав та підтримував у важкі хвилини – мамам і татусям.

На жаль, найщасливіші миттєвості чомусь мають властивість легких хмаринок у безкрайньому небі. Пролинувши непомітно і розтанувши в акордах прощального вальсу,  вони залишили у серцях теплі спогади і трішечки смутку за тим, що вже не повернеш ніколи.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!