Багато хто вважає, що найголовнішим для забезпечення життєдіяльності людини є вода і їжа. Так, вони мають певну вагу, але не є пріоритетними, бо на першому місці завжди стоїть спокійний сон. Дякуючи нашим мужнім захисникам, ми засинаємо та зустрічаємо світанки під мирним небом.

21 червня Нікопольська в/ч А-2110 відсвяткувала свій 65-річний ювілей. У переповненій залі культурно-дозвіллєвого центру вітали тих, хто сьогодні виконує свою місію на буремному Сході, а також обов’язки вартової і внутрішньої служби, щодня організовує всебічну підготовку особового складу та здійснює забезпечення його повсякденної діяльності, ветеранів військової частини, волонтерів і благодійників, чия допомога не раз ставала у пригоді. Під оплески присутніх на святі за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову та трудову дисципліну, старанність і розумну ініціативу та з нагоди Дня створення військової частини ювілейні відзнаки, подяки, грамоти (разом з подарунками) отримали представники керівного складу, особового складу ветеранів частини і служби пального ЗСУ, особового складу частини. Пам’ятною табличкою та подарунками були нагороджені меценати в/ч А-2110.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

В цей день ювілярів вітали: засту

пник міського голови Юрій Сокол з врученням вітального листа від мера міста Андрія Фісака; помічник народного депутата України Раїса Кисельова з врученням вітальної адреси від Андрія Шибка; командир частини –підполковник Олександр Рєзников, директор НЗФ з юридичних питань Євген Бовкун, депутат міської ради Максим Юхно.

Після вшанування пам’яті загиблих воїнів хвилиною мовчання духовний наставник наших військових – Благочинний міста та району  ігумен Меркурій (Скороход) здійснив молебень.

Але життя продовжується і свято залишається святом – з піснями, гумором, таночками, які від щирого серця подарували винуватцям урочистостей та їх гостям Червоногригорівський будинок культури.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори