Багато хто вважає, що найголовнішим для забезпечення життєдіяльності людини є вода і їжа. Так, вони мають певну вагу, але не є пріоритетними, бо на першому місці завжди стоїть спокійний сон. Дякуючи нашим мужнім захисникам, ми засинаємо та зустрічаємо світанки під мирним небом.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

21 червня Нікопольська в/ч А-2110 відсвяткувала свій 65-річний ювілей. У переповненій залі культурно-дозвіллєвого центру вітали тих, хто сьогодні виконує свою місію на буремному Сході, а також обов’язки вартової і внутрішньої служби, щодня організовує всебічну підготовку особового складу та здійснює забезпечення його повсякденної діяльності, ветеранів військової частини, волонтерів і благодійників, чия допомога не раз ставала у пригоді. Під оплески присутніх на святі за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову та трудову дисципліну, старанність і розумну ініціативу та з нагоди Дня створення військової частини ювілейні відзнаки, подяки, грамоти (разом з подарунками) отримали представники керівного складу, особового складу ветеранів частини і служби пального ЗСУ, особового складу частини. Пам’ятною табличкою та подарунками були нагороджені меценати в/ч А-2110.

В цей день ювілярів вітали: заступник міського голови Юрій Сокол з врученням вітального листа від мера міста Андрія Фісака; помічник народного депутата України Раїса Кисельова з врученням вітальної адреси від Андрія Шибка; командир частини –підполковник Олександр Рєзников, директор НЗФ з юридичних питань Євген Бовкун, депутат міської ради Максим Юхно.

Після вшанування пам’яті загиблих воїнів хвилиною мовчання духовний наставник наших військових – Благочинний міста та району  ігумен Меркурій (Скороход) здійснив молебень.

Але життя продовжується і свято залишається святом – з піснями, гумором, таночками, які від щирого серця подарували винуватцям урочистостей та їх гостям Червоногригорівський будинок культури.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!