Завантажте мобільний додаток сайту

На Дніпропетровщині оголошено про надзвичайну пожежну небезпеку. Вдень температура повітря перевищує 30-градусну позначку. Тільки за добу 29 липня на відкритих територіях сталося 16 пожеж. В тому числі і у Нікопольському районі. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби ГУ ГСЧС у Дніпропетровській області.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, 29 липня, вогнеборці Дніпропетровщини здолали 16 пожеж в природних екосистемах на загальній площі 14,7 га.

Суха трава горіла у місті Дніпро, Новомосковському, Покровському, Широківському, Павлоградському, Нікопольському та Апостолівському районах.

У Покровському районі за межами села Катеринівка вогнем знищені поживні залишки пшениці на полі на площі 2 га.

Лісову пожежу ліквідовано на території Панківського лісництва, розташованого за межами села Іванівка Петриківського району. Тут до прибуття рятувальників вогонь встиг знищити 0,1 га підстилки хвойного лісу.

Через спеку, особливо у вітряну погоду, значно зростає загроза виникнення займань в екосистемах.

Нажаль, не всі люди дослухаються до порад рятувальників та продовжують спалювати суху рослинність, завдаючи непоправної шкоди екосистемам.

Шановні громадяни!

Не ігноруйте слів рятувальників! Не підпалюйте суху рослинність та не кидайте на землю незагашені недопалки. Будьте уважними та відповідальними! При перших ознаках виникнення пожежі не гайте часу та одразу телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!