Купити квартиру в Дніпрі

У трьох областях України перевищено епідемічний поріг – чи можливий карантин

Сьогодні у трьох областях України перевищено епідемічний поріг. Стало відомо, чи планують запровадити карантин

Запровадження карантинних заходів поки не прогнозується.

Про це в коментарі РБК-Україна сказав головний державний санітарний лікар та заступник міністра охорони здоров’я Ігор Кузін, передає НСН.

“Зараз епідпоріг перевищено у 3 областях, йдеться про Житомирську, Хмельницьку та Чернівецьку області. Збільшення захворюваності на ГРВІ зареєстровано ще 5 областях: Вінницькій, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Чернігівській. В інших регіонах країни станом на 31 січня зберігається неепідемічний рівень”, – розповів Кузін.

За його словами, через циркуляцію вірусів грипу А та В у 22 регіонах країни зараз спостерігається зростання захворюваності на ГРВІ саме серед дітей до 17 років. До квітня вірус грипу буде переважати над коронавірусною інфекцією.

У трьох областях України перевищено епідемічний поріг – чи можливий карантин

У трьох областях України перевищено епідемічний поріг - чи можливий карантин

Ыгор Кузын

“У разі ускладнення епідситуації у тій чи іншій громаді, обласні комісії ТЕБ і НС мають право локально вдатися до заходів, спрямованих на зниження ризику та поширення епідемії. Заходи можуть включати запровадження маскового режиму, соціального дистанціювання, дотримання вимог особистої гігієни, температурного режиму, скасування масових заходів до нормалізації ситуації тощо”, – пояснив головний санлікар.

Кузін зазначив, що сьогодні запровадження більш жорстких карантинних заходів, зокрема, у вигляді карантину в школах по всій Україні, наразі не прогнозується.

“Такі заходи, як карантини або подовження канікул наразі впроваджуються в тих регіонах країни, де є різке зростання захворюваності на ГРВІ або перевищення епідемічного порогу”, – додав він.

Як відомо, раніше міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів, скільки штамів COVID-19 зафіксовано в Україні.

Ще новини України: Якою буде економіка України протягом наступних трьох років – НБУ

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×