Купити квартиру в Дніпрі

Названо потяг, у якому найчастіше замовляють жіночі купе

Названо потяг, у якому найчастіше замовляють жіночі купе. Інформацію надали в Укрзалізниці, передає НСН з посиланням на УНІАН.

В Україні запроваджена в тестовому режимі послуга бронювання місць у жіночих купе має попит. Наразі понад 90% квитків розпродані на 20 днів наперед Про це повідомили в пресслужбі Укрзалізниці.

За даними перевізника, від старту програми жіночими купе скористалися близько 8 тисяч пасажирок.

Названо потяг, у якому найчастіше замовляють жіночі купе

Найбільший попит жіночі купе мають у поїздах за напрямком № 41/42 Дніпро — Трускавець.

Також жіночі купе доступні на рейсах № 81 Київ — Ужгород, № 15 Харків — Ясіня, № 75 Київ — Кривий Ріг.

В УЗ підкреслили, що продаж квитків у жіночі купе здійснюється лише в мобільному застосунку. Після доопрацювання програмного забезпечення скористатися послугою можна буде й у потягах інших напрямків.

Компанія продовжує роботу над програмним комплексом, щоб уже на етапі авторизації в застосунку мати можливість визначати стать пасажира та давати йому змогу бронювати відповідні місця, – зазначили в компанії

Крім того, в УЗ нагадали, що задля безпечних подорожей пасажирів вагони також патрулює воєнізована охорона.

Нагадаємо, 23 травня Укрзалізниця оголосила про пілотний проєкт із запровадження жіночих купе в потягах. Цьому передувала петиція, в якій українки просили створити окремі вагони для жінок задля їхньої безпеки.

12 червня УЗ відкрила продаж квитків у жіночі купе. Купити квитки можна, починаючи з 30 червня. Жіночі купе запустили на чотирьох найбільш популярних напрямках: Дніпро — Трускавець, Київ — Кривий Ріг, Харків — Львів, Київ — Ужгород. Коштують вони так само як і квитки у звичайні купе.

Ще новини України: «Укрзалізниця» остаточно дерусифікувала квитки

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×