Купити квартиру в Дніпрі

Зеленський хоче, аби міста і області самі закупали РЕБ для захисту своєї інфраструктури

Зеленський хоче, аби міста і області самі закупали РЕБ для захисту своєї інфраструктури. Він доручив прем’єр-міністру Шмигалю розробити відповідний механізм. Про це було сказано сьогодні в ході зустрчі президента із керівництвом Кіровоградської області, передає НСН.

Президент Володимир Зеленський доручив прем’єр-міністру Денису Шмигалю розробити механізм закупівлі систем радіоелектронної боротьби (РЕБ) коштом обласних і місцевих бюджетів. Про це йдеться у повідомленні Офісу Президента.

Згідно з повідомленням, під головуванням Зеленського у Кропивницькому відбулася координаційна нарада з питань соціально-економічної та безпекової ситуації в Кіровоградській області.

Зеленський хоче, аби міста і області самі закупали РЕБ для захисту своєї інфраструктури

Під час наради Президент заслухав доповідь командувача оперативно-стратегічного угруповання військ “Одеса” Михайла Драпатого щодо оперативної обстановки в зоні відповідальності.

“Акцентували на заходах із захисту неба від російських терористичних атак. Глава держави доручив прем’єр-міністру розробити механізм закупівлі систем РЕБ коштом обласних і місцевих бюджетів, щоб дати більше можливостей якісно захистити критичну інфраструктуру”, – йдеться у повідомленні

Ще новини України: Два міста на Дніпропетровщині – всеукраїнські лідери за дронами для ЗСУ

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×