Купити квартиру в Дніпрі

Трохи лохонувся – путін проговорився про втрати руських вояк

Трохи лоханувся - путін проговорився про втрати руських вояк

Президент РФ володимир путін обмовився про втрати руських вояк, а саме що війська втрачають в Україні близько 20 тисяч солдатів щомісяця. Ця цифра приблизно дорівнює або є трохи нижчою від кількості нових військовослужбовців, яку Росія генерує щомісяця.

Про це Новини України – НСН дізналися зі звіту американського Інституту вивчення війни (ISW).

путін проговорився про втрати руських вояк

“путін припустив, що приблизно 5 тисяч російських військовослужбовців гинуть під час бойових дій в Україні щомісяця. Це означає, що приблизно 15 тисяч російських військовослужбовців отримують поранення. ISW не може підтвердити озвучену путіним цифру втрат, однак ця цифра збігається з нижньою межею українських повідомлень про російські втрати”, – пишуть аналітики.

Командувач Сухопутних військ України Олександр Павлюк 2 травня заявив, що окупанти щомісяця втрачають від 25 до 30 тисяч вбитими і пораненими.

767de9565c092e74fcdcd167d72f552d

Російські офіційні особи занепокоєні зниженням темпів вербування напередодні літнього російського наступу. Незрозуміло, чи зберегло Міністерство оборони РФ рівень вербування у 30 тисяч осіб.

Армія РФ за останні місяці створила стійкий апарат генерації сил для поточних наступальних операцій і активізувала зусилля зі створення резервів оперативного та стратегічного рівня. Російські війська використовували свою ініціативу на всьому театрі бойових дій в Україні, щоб диктувати темп бойових дій в останні місяці, який би спричиняв втрати, приблизно рівні або трохи менші, ніж втрати новостворених сил”, – йдеться у звіті.

За даними Генштабу, станом на 7 червня, Сили оборони України минулої доби знищили 197 одиниць озброєння та військової техніки армії РФ, серед – черговий катер. У боях відмінусували 1080 живої сили загарбницького війська.

Раніше Новини України – НСН повідомляли Чому російський диктатор заговорив про мир саме зараз і як до цього ставитися

Наш Телеграм

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×