Купити квартиру в Дніпрі

В МЗС Польщі назвали найгірший сценарій завершення війни в Україні

Заступник голови МЗС Польщі Павло Яблонський назвав найгірший сценарій завершення війни в Україні.

На його думку, тривалий мир на сході Європи можливий тільки в разі військової перемоги України над Росією. А ось сценарій, де Кремлю дозволять “зберегти обличчя”, буде найгіршим.

Про це повідомляє НСН з посиланням на УНІАН.

“Умовою будь-якого тривалого миру в Європі є те, що Україна повинна вигнати Росію зі своєї території”, – заявив Яблонський.

Дипломат підкреслив, що Варшава домагається такого результату війни, при якому Росія вийде з війни проти України “переможеною, абсолютно розгубленою” і буде притягнута до відповідальності за агресію.

“Для агресора вийти з цього конфлікту зі збереженим обличчям було б найгіршим сценарієм. Не тільки з точки зору нашої безпеки, але і в глобальному масштабі. Це показало б потенційним учасникам такої агресії, що вона просто окупається”, – вважає Яблонський.

В МЗС Польщі назвали найгірший сценарій завершення війни в Україні

Заступник голови МЗС Польщі Павло Яблонський

Найгірший сценарій завершення війни

Нагадуємо, коли навесні 2022 року Росія відступила з півночі України, але продовжувала наступати на Донбасі, президент Франції Еммануель Макрон пропонував такий варіант мирного договору, який би дозволив “зберегти обличчя” Путіну.

Ідеї Макрона викликали невдоволення не тільки в Україні, а й в інших країнах колишнього соцтабору, добре знайомих з особливостями зовнішньої політики Москви. При цьому політики з Польщі та Чехії нагадали Заходу, чим закінчилися спроби “зберегти обличчя” Гітлеру.

А вже під кінець року навіть канцлер Німеччини Олаф Шольц, відомий своєю обережною політикою щодо РФ, визнав, що правильним результатом війни буде повна перемога України.

Великий наступ росії. Як це може бути, розповіли в ISW

Подоляк сказав, коли буде ключовий етап війни і спрогнозував сценарії

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×