Купити квартиру в Дніпрі

Російські війська мають незначне просування в районі Донецька та біля Вербового – ISW

Російські війська мають незначне просування в районі Донецька та біля Вербового на Запоріжжі. Позиційні бойові дії тривали вздовж усієї лінії зіткнення.

Як передає НСН, про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

За даними ISW, російські війська незначно просунулися на захід від тимчасово окупованого Донецька.

Геолокаційні кадри, опубліковані 7 січня, показують, що російські війська просунулися на східну околицю Георгіївки (6 км на захід від Донецька).

“Російські військові блогери стверджували, що російські війська захопили дві церкви в Георгіївці та просунулися на 300 метрів, а також що російські війська просунулися на протилежний берег річки Осикова (безпосередньо на захід від міста Донецьк)”, пишуть аналітики.

Позиційні бойові дії були на захід від Донецька в районі Мар’їнки та Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки та Побєди.

Російські війська також підтвердили наступ на заході Запорізької області. Геолокаційні кадри, опубліковані 8 січня, показують, що російські війська незначно просунулися на захід від Вербового (на схід від Роботиного).

“Російські та українські джерела стверджують, що позиційні бойові дії тривали поблизу Роботиного, на захід від Вербового та на північ від Новопрокопівки (на південь від Роботиного). Російський військовий блогер заявив, що через ожеледицю на Запорізькому напрямку російські війська можуть дістатися до своїх позицій лише на броньованій гусеничній техніці. Окупаційний чиновник Запорізької області Володимир Рогов заявив, що погані погодні умови в Запорізькій області заважають російським і українським силам використовувати безпілотники для коригування артилерійського вогню”, додали в ISW.

Ще новини України: СБУ затримала російського агента в лавах “Укрзалізниці”: деталі

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×